JG 2017

Aicina pieteikties uz pieredzes apmaiņas semināru Liepājā!
Aicina pieteikties uz pieredzes apmaiņas semināru Liepājā!

Liepājas Jauniešu māja 6.-7. jūnijā rīko semināru par ilgtspējību, metodēm un aktualitātēm jaunatnes jomā. Aicinām pieteikties jaunatnes darbiniekus gan no pašvaldību iestādēm, gan nevalstiskām organizācijām.

Semināra galvenā tēma ir ilgtspējība un apskatīsim to dažādos ar jaunatnes darbu saistītos aspektos. Pirmajā dienā  tiks apskatītas sekojošas tēmas:

✓     Vai ir iespējams ilgtspējīgs jaunatnes darbinieks?

✓     Kāda ir ilgtspējīga organizācija?

✓     Aktualitātes jaunatnes darbā;

✓     Metodes darbā ar jauniešiem.

 

Otrā diena būs veltīta labo prakšu piemēru apskatei. Dalībnieki apciemos gan jaunatnes centrus, gan dažādas nevalstiskās organizācijas, kurās varēs uzzināt par atšķirīgām tēmām (jauniešu no sociālajām riska grupām iekļaušanu, vides ilgtspējību projektos, Eiropas projektiem u.tml.).

Seminārs tiek rīkots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam finansējuma ietvaros sadarbībā ar Liepāju  - Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 2017.

Naktsmītnes 6. jūnijā un ēdināšana semināra laikā nodrošināta. 

Jauniešu galvaspilsētas konkursu organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Jaunatnes Starptautisko Programmu Aģentūru, Latvijas Jaunatnes padomi, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā.

 

Pieteikuma anketu vari atrast šeit: https://goo.gl/forms/kyri66dvWqqq1Hca2

Sīkāka informācija:

http://www.jauniesumaja.lv/JG2017/