Jaunieši neklusē Eiropas Jaunatnes Parlamenta sesijā Liepājā!

Jaunieši neklusē Eiropas Jaunatnes Parlamenta sesijā Liepājā!

Jaunieši, kas piedalās Eiropas Jaunatnes parlamentā, vakar aizstāvēja sevis izstrādātos ieteikumus labākai Eiropai! Eiropas Jaunatnes parlamenta sesija Liepājā ir noslēgusies, bet darbs turpinās un jau drīzumā jūs dzirdēsiet jaunumus no Eiropas jaunatnes parlamenta. 


Iespēja iesaistīties jauniešu darba grupā!

Iespēja iesaistīties jauniešu darba grupā!

Liepāja šogad ir ieguvusi Latvijas Jauniešu galvaspilsētas 2017 titulu!

Kas nozīmē - Liepājā notiks dažādi pasākumi Jauniešiem, kuros Tev ir iespēja iesaistīties gan kā organizatoram un ideju radītājam.


"Liepāja - jauniešu galvaspilsēta 2017" atklāta!

Pagājušajā ceturtdienā atklājām Liepāja - Jauniešu galvaspilsēta 2017 pasākumu! Paldies visiem, kas strādāja dienām un naktīm, lai kopā radītu šos svētkus. Liepājā ir lieliski jaunieši. Jaunieši, kas uzdrīkstās sapņot. Jaunieši, kas mācās. Jaunieši, kas rada! Paldies visiem mūsu draugiem un jauniešu atbalstītājiem - Liepājas Papīrs, Liepājas Teātris, Dzintara Boulings, Blue Shock Race, Dragonfli, kafejnīca "Darbnīca" un "Stadions"!


Paplašini savas mākslas realitāti!

Paplašini savas mākslas realitāti!

9. martā Jauniešu galvaspilsētas atklāšanas pasākumā varēsi iepazīties ar Paplašinātā Realitāte "PORTUGĀLĒ" mākslas darbu izstādi! Ieraugi kā aplikācijas atdzīvina mākslu un uzzini kā jaunieši var iesaistīties aizraujošā projektā šovasar Liepājā.


10 dienas līdz Eiropas Jaunatnes parlamenta sesijai!

10 dienas līdz Eiropas Jaunatnes parlamenta sesijai!

Rīt atklājām konferenci "Gatvi dzīvei. Gatavi sabiedrībai!" ar gandrīz 200 dalībniekiem no visas Latvijas un gatavojamies ceturtdienas lielajām svinībām jeb Liepājas - Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2017 atklāšanas pasākumam, bet paralēli tam neaizmirsīsim, ka jau pēc 10 dienām sāksies cits 120 jauniešu no visas Latvijas (un arī citām pasaules valstīm) trīs dienu piedzīvojums Liepājā.

Seko līdzi informācijai Facebook lapā www.facebook.com/liepaja2017 


1 2 3 4 5