ZIŅAS

Tikšanās ar "Lauvas Sirds" vadītāju
Tikšanās ar

 Jau šo ceturtdien, 7. maijā no plkst. 18.00 līdz 20.00 ikvienam interesantam ir iespēja ierasties uz vakara sarunu pie tējas krūzes ar dzīvnieku patversmes "Lauvas sirds" vadītāju Noru Brūderi.

 

Nora pastāstīs par patversmes darbību Liepājā, par tās iespējām un izaicinājumiem. Par to, kā viņa izvēlējās šo profesiju, kas ir svarīgākās īpašības šādā tipa darbā un kas viņai palīdzēja tur nokļūt.Par to kā patversme iesaista Liepājas jauniešus, kā brīvprātīgie var palīdzēt un kā var pieteikties ar draugiem izvest suņus pastaigās

Pasākums notiks Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Jauniešu māja”, Kungu iela 24. Pasākums ir bez maksas.

 

Pasākums notiek kā daļa no Karjeras kafejnīcu nodarbību kopuma. Šajās nodarbībās jaunieši var strādāt pie sev svarīgām tēmām, kā, piemēram, motivācijas vēstuļu izveide, CV veidošana, pieteikšanās darbam, skolām, universitātēm, brīvprātīgam darbam un citām tēmām. Karjeras kafejnīcas ietvaros tiek veidoti arī sarunu vakari ar uzņēmējiem, darbiniekiem no Nodarbinātības aģentūras, tikšanās ar studentiem un citas aktivitātes, kas jauniešiem izrādās aktuāli un svarīgi saistībā ar jaunieša tālākā ceļa izvēli. Jauniešiem, kuriem ir interese uzzināt vairāk par “Karjeras kafejnīcu” vai pieteikties uz privātu nodarbību ir aicināti rakstīt uz anna.klaudija@gmail.com.