ZIŅAS

Meklējam brīvprātīgos Vislatvijas Ģitāristu dienai
Meklējam brīvprātīgos Vislatvijas Ģitāristu dienai

Hei! Meklējam brīvprātīgos! 31.08. – 06.09. notiks Vislatvijas ģitāristu gājiens Liepājā, kurā piedalīsies dalībnieki no visas Latvijas.
Lai nodrošinātu kvalitatīvu pasākuma norisi, nepieciešami brīvprātīgie, kuru uzdevums būs veikt dažādus darbiņus pēc organizatoru ieskatiem. Lielāko brīvprātīgo atbalstu mēs gaidām 4. un 5.septembrī ģitāristu gājiena un noslēguma koncerta laikā.

Pretī saņemsi brīvprātīgā apliecinājumu, gandarījumu par labi padarītu darbu un iespēju piedalīties meistarklasēs, lekcijās un semināros bez maksas.

Pienākumi
- pēc vadītāja norādījumiem ierasties norādītajā vietā un laikā
-palīdzēt reģistratūrā ar dalībnieku reģistrēšanu
-pieskatīt mantas mantu glabātuvē
- nodrošināt, lai Ģitāristu gājiena brīdī gājēji netraucē gājiena dalībniekus
- informēt gājējiem, ka šeit notiek gājiens un aicināt nešķērsot maršrutu gājiena brīdī
- laipni atbildēt uz skatītāju/dalībnieku jautājumiem
-pēc lūguma palīdzēt koncertā, meistarklašu, plenēru laikā
-būt atraktīviem un ar atbildību pildīt uzdotos darbiņus

28. augustā (sestdien) plkst. 15:00 Liepājas pop/rok skolā notiks brīvprātīgo tikšanās, kur tiks sadalīti brīvprātīgo pienākumi, paskaidrota Ģitāristu svētku norise, darba laiki un atbildēts uz visiem jautājumiem.

Ja vēlies pieteikties, raksti uz e-pastu adolfijalit@inbox.lv vai sūti vēstuli https://www.facebook.com/liepajaspoprokskola?ref=ts&fref=ts minot tajā savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru un e-pastu. Vari nākt arī ciemos uz Liepājas pop/rok skolu (Avotu iela 6) un pieteikties personīgi pie vadītājiem.