ZIŅAS

Mareka stāsts par "Ideju pavasari"
Mareka stāsts par

Mareks Jurkovskis 18,

Es pieteikšu savu ideju “Ideju pavasarim”, jo tā ir iespēja paplašināt savu redzesloku. Ceru, ka arī citi piedaloties vai dzirdot par manu ideju, gūs jaunus iespaidus. Man ir interesanti piedalīties,lai gūtu jaunu pieredzi,lai darītu to, ko līdz šim neesmu darījis.

Lai gan neuzskatu sevi par radošu cilvēku, es mācos sevī attīstīt radošās spējas. Tur man palīdz mani iedvesmojošas lietas, kā piemēram, kāds, kurš labi spēlē ģitāru,jo pats to apgūstu, visums, zaļa krāsa, kas ir mana mīļākā krāsa un skaisti dabas skati. Tāpēc domāju, ka piedalīšanās Ideju pavasarī ir kā iespēja piepildīt savu sapni. Es aicinu saņemties un pieteikties arī citu,jo piedaloties tu vari izmainīt kāda vai paša dzīvi.

 

Vai Tu zini, kas ir Imanta Ziedoņa muzejs rīkotais "Ideju pavasaris" ? Tas ir konkurss, kas izaicina 9.-12. klašu jauniešus jaunrades procesam! 

Tavs uzdevums ir radīt idejas “skeletu” ar nosaukumu “Ideju pavasaris”, kas ir notikums//akcija/pasākums/eksperiments/pulciņš/ēdamais/izgudrojums u.c., kuru ir iespējams realizēt*.

 

Piesaki savu ideju Ideju pavasarim https://www.registration.lv/ideju_pavasaris

līdz 2017.gada 24.janvārim

Un skolotāj, tu arī piesakies,

https://www.registration.lv/ideju_pavasaris_radosas_lekcijas_skolotajiem/lv/