ZIŅAS

Jauniešu māja realizēs starptautisku jauniešu apmaiņas projektu Liepājā
Jauniešu māja realizēs starptautisku jauniešu apmaiņas projektu Liepājā

Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienība Jauniešu māja 2014. gada 1. oktobrī iesniedza jauniešu apmaiņas projektu "E-POSS" Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrā, kas guva  Eiropas Savienības programmas Erasmus+ finansiālu atbalstu. 

Projekts “E-POSS” norisināsies Liepājā, laika posmā no 2015. gada 15. līdz 21. martam. Projektā piedalīsies dalībnieki no Portugāles, Rumānijas, Itālijas un Latvijas. Katru valsti pārstāvēs astoņi jaunieši vecumā no 18 līdz 25 gadiem un divi grupas līderi. Tā  galvenais mērķis ir veicināt jauniešu aktīvu līdzdalību, caur neformālās izglītības metodēm, mācoties vienam no otra iepazīt Eiropas kultūru daudzveidību, attīstīt spēju saskatīt vienojošus elementus kultūru daudzveidībā.

Veidojot vienotu Eiropas vēstījumu, projekta gaitā notiks trīs radošās darbnīcas – animācijas, mūzikas un leļļu darbnīca. Projekta aktivitāšu laikā tiks izveidotas  četras īsfilmas, kurās jaunieši atspoguļos savu redzējumu par kultūru atšķirību un to vienojošiem elementiem. Noslēguma pasākumā jaunieši prezentēs izveidoto rezultātu plašākai auditorijai Liepājā. Kā arī leļļu darbnīcā tapušos tēlus būs iespējams aplūkot izstādē Jauniešu mājā līdz 31. maijam.