ZIŅAS

Ātrums, adrenalīns, brīvprātīgais!
Ātrums, adrenalīns, brīvprātīgais!

ĀTRUMA FESTIVĀLS Rallijs "Kurzeme" piedāvā brīvprātīgā darba iespējas motivētiem un  apzinīgiem jauniešiem laikā no 17.-31.augustam. Piedāvājam pieredzes gūšanu Baltijā lielākā motoru sporta sacensību organizēšanā, kā arī pēc pieprasījuma sniedzam rakstisku apliecinājumu un novērtējumu par paveikto darbu, ja jaunietis vēlās  šo pieredzi iekļaut CV vai saņemt rekomendāciju. 

piedāvāto darbu veidi:

 - atbalsts informatīvo materiālu izplatīšanā ( afišas, flajeri,  informācijas RT & Share sociālajos tīklos) pirms pasākuma sākot no 17.08. un/vai pasākuma laikā 27.-30.augustā

 - info materiālu kārtošanā un komplektēšanā ~20.-25.08.

 - atbalsts VIP zonu un sacensību teritorijas iekārtošanā laikā no 27. lidz 29.augustam 

 - atbalsts ātruma festivāla atklāšanas un noslēguma ceremonijas norisē 28. un 29. augustā

 - atbalsts atkritumu šķirošanas veicināšanā ( sekošana sacensību apmeklētāju uzvedībai, laipna norādīšana uz iespējām šķirot atkritumus un šķirošanas konteineriem, palīdzība šķirošanā,teritorijas uzkopšanā)

- atbalsts izstādes ekspozīcijas noņemšanā un pārvietošanā uz noliktavu 31.augustā

 - atbalsts rallija informācijas centrā ( obligāti nepieciešamas krievu, angļu valodas zināšanas, augsti novērtēsim arī  lietuviešu vai citu svešvalodu zināšanas)

 

Ieinteresētie jaunieši aicināti norādīt vēlamo darbības jomu, īsi raksturot prasmes nosūtot tās e-pasta vēstulē vai īsziņā.

 

Kontaktinformācija:

Ieva Hmieļevska

Rallija "Kurzeme" projektu vadītāja

+371 26596186

ieva@rallykurzeme.lv