ZIŅAS

Aizsākts jauns diskusiju cikls “ MAN BESĪ ”
Aizsākts jauns diskusiju cikls “ MAN BESĪ ”

24.maijā Liepājas Jauniešu mājā norisinājās diskusija "Man besī", kuras galvenā tēma bija sociālie mediji un prese - kā nepazust lielajā informācijas gūzmā, kā veicināt kritisko domāšanu un cik uzticami ir ziņu avoti.

Diskusiju organizēja divas Liepājas jaunietes – Selīna Krista Done un Elza Enkūzena. 

 

Selīna dalījās ar savām sajūtām par pasākuma norisi: “Bija liels prieks, ka ieradās daudz interesentu. Diskutējām par to, ko vēlamies uzzināt par medijiem. Uzaicinātie viesi - Dzintars Hmieļevskis un Roberts Grundmanis, pauda savus viedokļus, kas bija ļoti noderīgi klausītājiem – mums, jauniešiem. Tagad acumirklī spēsim pamanīt dažādas lietas un detaļas, par kurām agrāk pat neaizdomājāmies.

Piemēram, ja rakstam nav datuma, tātad ir pamatīgas aizdomas, ka raksts varētu būt nepatiess. Kā arī, ja raksts veidots no viena skatupunkta un tajā nav iekļauts pretējs viedoklis, arī tad ir jāpadomā, vai tiešām tas ir patiess. Pasākums bija ļoti jauks un pavadīts patīkamā gaisotnē. Būsim priecīgi un dzīvosim bez besīšanās!”.

 

Plānots, ka drīzumā notiks nākamais “Man besī”, kura tēma būs kosmētika – kā saprast, kas rakstīts uz kosmētisko produktu etiķetēm, kādas ir atšķirības starp dabīgo kosmētiku un lielajiem kosmētikas zīmolu izplatītājiem. Vairāk informācijas mūsu mājas lapā un facebookā.

 

Pasākums veidots projekta ''Ideju pavasaris'' ietvaros.