Vēlies būt brīvprātīgais Liepājas Pusmaratonā?

Vēlies būt brīvprātīgais Liepājas Pusmaratonā?

Vai esi pamanījis, ka vasara jau ir pusē? Bet vari vēl padarīt kādu labu darbiņu!

Ja Tev jau ir 16, vai arī, ja esi ļoti atbildīgs un Tev ir vismaz 15, Liepājas pusmaratona organizētāji aicina Tevi palīgā.


Vai Tu esi gatavs pārmaiņām?

Vai Tu esi gatavs pārmaiņām?

Līdz 14.jūlijam jaunieši no visas Latvijas aicināti pieteikties TUESILV vasaras akadēmijai, kuras ietvaros 30 dalībniekiem būs iespēja interesantā un aizraujošā veidā apgūt zināšanas un prasmes uzņēmējdarbībā, līdzdalībā un komunikācijā.


Piesakies apmaiņas programmai

Piesakies apmaiņas programmai "Kultūru kaleidoskops"

#LSKJ aicina jauniešus piedalīties pieredzes apmaiņas braucienā ''Kultūru kaleidoskops'', kas notiks š.g. no 9. līdz 18. augustam, Sorkwity (Polija) , kurā piedāvā ielūkoties piecu projekta dalībvalstu (Latvijas, Polijas, Slovākijas, Turcijas un Ukrainas) kultūru aizkulisēs.


Piesakies brīvprātīgajam darbam!

Piesakies brīvprātīgajam darbam!

Aicinām pieteikties brīvprātīgos jauniešus  "Amber puck" hokeja kausam, kas notiks š.g. 17., 18 un 19. jūlijā Liepājā. 


Fotoizstāde

Fotoizstāde "Melnais baltums vai baltais melnums"

Liepājnieks, fotogrāfs Agris Klestrovs šogad svin savu 40 gadu jubileju, atzīmējot to ar fotoizstādi, kurā būs redzami 40 fotodarbi no fotogrāfa ceļojumiem. A.Klestrovs ir fotostudijas "FOTAST" vidējās paaudzes biedrs un viens no aktīvākajiem ideju ģeneratoriem, kurš fotogrāfiju un fotografēšanu sauc par savu aizraušanos un pat par apsēstību jau kopš bērnības. Izstāde bez maksas apskatāma katru dienu no 2. līdz 31. jūlijam Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā