Piesakies apmaiņas programmai

Piesakies apmaiņas programmai "Kultūru kaleidoskops"

#LSKJ aicina jauniešus piedalīties pieredzes apmaiņas braucienā ''Kultūru kaleidoskops'', kas notiks š.g. no 9. līdz 18. augustam, Sorkwity (Polija) , kurā piedāvā ielūkoties piecu projekta dalībvalstu (Latvijas, Polijas, Slovākijas, Turcijas un Ukrainas) kultūru aizkulisēs.


Piesakies brīvprātīgajam darbam!

Piesakies brīvprātīgajam darbam!

Aicinām pieteikties brīvprātīgos jauniešus  "Amber puck" hokeja kausam, kas notiks š.g. 17., 18 un 19. jūlijā Liepājā. 


Fotoizstāde

Fotoizstāde "Melnais baltums vai baltais melnums"

Liepājnieks, fotogrāfs Agris Klestrovs šogad svin savu 40 gadu jubileju, atzīmējot to ar fotoizstādi, kurā būs redzami 40 fotodarbi no fotogrāfa ceļojumiem. A.Klestrovs ir fotostudijas "FOTAST" vidējās paaudzes biedrs un viens no aktīvākajiem ideju ģeneratoriem, kurš fotogrāfiju un fotografēšanu sauc par savu aizraušanos un pat par apsēstību jau kopš bērnības. Izstāde bez maksas apskatāma katru dienu no 2. līdz 31. jūlijam Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā 


Augustā notiks Projektu nakts!

Augustā notiks Projektu nakts!

Vai esi ko dzirdējis par Eiropas Savienības programmu „Erasmus+: Jaunatne darbībā”? Tev ir ideja, bet nepieciešams atbalsts starptautiska projekta sagatavošanā? Vēlies uzlabot projekta rakstīšanas prasmes? Tad piedzīvo vērienīgo Projektu nakti! 


Tiek meklēti mūziķi festivāla skatēm Slovēnijā

Tiek meklēti mūziķi festivāla skatēm Slovēnijā

Mūziķiem izsludināta pieteikšanās skatēm ( showcase) mūzikas industrijas festivālam/konferencei MENT,kas norisināsies no 3.-5. Februārim Slovēnijā, Ļubļanā.