Flex apmaiņas programma uz ASV

Flex apmaiņas programma uz ASV

Šobrīd ir sākusies pieteikšanās ASV Valdības sponsorētajai FLEX apmaiņas programmai 9.-10. klases skolēniem uz ASV 2016.–2017. mācību gadam. Šo programmu atbalsta Izglītības Ministrija un Amerikas vēstniecība Latvijā, un tā paredz labākajiem 8 – 10 skolēniem no Latvijas mācības ASV 2016.–2017. mācību gadā pilnīgi bez maksas.


Aicinām skolēnus pieteikties Jauno filologu skolai

Aicinām skolēnus pieteikties Jauno filologu skolai

Pagājušajā nedēļā Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultāte (HMZF) sadarbībā ar Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Latviešu valodas metodisko apvienību atklāja Jauno filologu skolu. 9. klašu skolēni un vidusskolēni uz šī mācību gada pirmo nodarbību ir aicināti 16. oktobrī.


Jaunietis – Jaunietim II

Jaunietis – Jaunietim II

Aicinām jauniešus piedalīties Rīgas reģiona neformālās izglītības apmācībās par vienaudžu izglītību*. Apmācības notiks: 2015. gada 9.-11.oktobrī, viesu namā "Vecupenieki", Spuņciemā, Salas pagastā, Babītes novadā (www.vecupenieki.lv).


Iepazīts=Iesaistīts!

Iepazīts=Iesaistīts!

Tev, jaunatnes darbiniek, ir iespēja pieteikties apmācībām par neformālās izglītības izmantošanu darbā ar jauniešiem sociālās iekļaušanas jomā "Iepazīts=Iesaistīts!"


Liepājas Skolēnu dome atsāk darbību!

Liepājas Skolēnu dome atsāk darbību!

Ar jaunu sparu un vēlmi darboties 17.septembrī Liepājas Jauniešu mājā aizritēja pirmā Liepājas Skolēnu domes sēde, piedaloties Liepājas skolu pārstāvjiem, kuri padomē darbojušies jau iepriekšējā gadā. Pirmā sēde tikai veltīta aizvadītā gada notikumu izvērtēšanai un jauno pienākumu sadalīšanai.