Jaunietis – Jaunietim II

Jaunietis – Jaunietim II

Aicinām jauniešus piedalīties Rīgas reģiona neformālās izglītības apmācībās par vienaudžu izglītību*. Apmācības notiks: 2015. gada 9.-11.oktobrī, viesu namā "Vecupenieki", Spuņciemā, Salas pagastā, Babītes novadā (www.vecupenieki.lv).


Iepazīts=Iesaistīts!

Iepazīts=Iesaistīts!

Tev, jaunatnes darbiniek, ir iespēja pieteikties apmācībām par neformālās izglītības izmantošanu darbā ar jauniešiem sociālās iekļaušanas jomā "Iepazīts=Iesaistīts!"


Liepājas Skolēnu dome atsāk darbību!

Liepājas Skolēnu dome atsāk darbību!

Ar jaunu sparu un vēlmi darboties 17.septembrī Liepājas Jauniešu mājā aizritēja pirmā Liepājas Skolēnu domes sēde, piedaloties Liepājas skolu pārstāvjiem, kuri padomē darbojušies jau iepriekšējā gadā. Pirmā sēde tikai veltīta aizvadītā gada notikumu izvērtēšanai un jauno pienākumu sadalīšanai.


Akti dienā

Akti dienā

Šā  gada 18. septembrī plkst. 16.00 Liepājas Jauniešu mājā jebkurš interesents aicināts uz radošo darbnīcu. Darbnīcas ietvaros katrs dalībnieks varēs piestiprināt līdzi atnestu koka priekšmetu uz kopīgas sienas. 


"Klimata pārmaiņas Latvijā – izaicinājums vai iespēja?"

Biedrība "homo ecos:" sadarbībā ar biedrību "Radi Vidi Pats" aicina uz projekta "Klimata pārmaiņas Latvijā – izaicinājums vai iespēja?" atklāšanas pasākumu.

Šo piektdien, 18. septembrī biedrība "homo ecos:" sadarbībā ar biedrību "Radi Vidi Pats" aicina uz projekta "Klimata pārmaiņas Latvijā – izaicinājums vai iespēja?" atklāšanas pasākumu, kura ietvaros aicina piedalīties diskusijā "Vai klimata pārmaiņas Latvijā ir aktuālas?" un noskatīties dokumentālo filmu "Tverot ledājus".