JM nodarbību apraksts

JM nodarbību apraksts

No šā gada 1. oktobra Liepājas Jauniešu mājā tiek uzsāktas trīs jaunas nodarbības jauniešiem – mājas lapu programmēšana, radošā rakstniecība un debašu klubs. Jebkurš interesents vecumā no 15 līdz 25 gadiem aicināts nākt un pilnveidot savas prasmes šajās nodarbībās. Nekādas priekšzināšanas nevienā jomā nav nepieciešamas, portālam stāsta Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības “Jauniešu māja” projektu koordinators Roberts Grundmanis.

Pieteikties sev interesējošām nodarbībām var šeit:http://goo.gl/forms/Vo39C5lEjN .


Darbnīca

Darbnīca "UP!"

Šī gada 12.novembrī Liepājas Kultūras pārvalde un Liepājas Radošo industriju klasteris sadarbībā ar Kurzemes Biznesa Inkubatoru organizē līdz šim nebijušu radošu treniņu darbnīcu "UP!", ko vadīs lektore no Zviedrijas LILLIS.


Aicinām piedalīties apmācībās Jaunietis-Jaunietim II

Aicinām piedalīties apmācībās Jaunietis-Jaunietim II

Aicinām Kurzemes reģiona jauniešus piedalīties apmācībās!

Apmācības jauniešiem par vienaudžu izglītību

"Jaunietis – Jaunietim II!"


sayBABEL – free developing workshops in English

sayBABEL – free developing workshops in English

We want to invite you to special edition of sayBABEL workshops, which takes place in Liepaja!


Tiek uzsākta nevajadzīgu spoguļu savākšanas akcija

Tiek uzsākta nevajadzīgu spoguļu savākšanas akcija

SIA „Stikla Serviss” sadarbībā ar izlietotā iepakojuma un videi kaitīgo preču apsaimniekotāju „Zaļā josta” uzsāk nevajadzīgu spoguļu savākšanas akciju no iedzīvotājiem, piešķirot tiem atkārtotu pielietojumu, taupot resursus un mazinot vides piesārņojumu. Nevajadzīgie spoguļi tiek pieņemti divos punktos Rīgā, lai nebojātie tālāk tiktu nogādāti izglītības iestādēs, kur mācās bērni ar īpašām vajadzībām, savukārt bojātie tiktu apsaimniekoti atbilstoši vides prasībām.