Vidusskolēni aicināti pieteikties LiepU stipendijai

Vidusskolēni aicināti pieteikties LiepU stipendijai

No 6. līdz 15. janvārim vidusskolēni ir aicināti pieteikties gadskārtējam Liepājas Universitātes (LiepU) stipendiju konkursam vidusskolēniem. Šī ir iespēja iegūt stipendiju 855 eiro apmērā.

LiepU stipendiju vidusskolēniem piešķir kopš 2013. gada, un mērķis ir finansiāli atbalstīt vidusskolēnu izcilību mācībās, veicināt  viņu centienus pētniecības un radošajā darbībā, kā arī  studiju uzsākšanu LiepU. Piešķiršanas periods – seši mēneši mācību gada 2. semestrī (janvāris – jūnijs). 


Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra izdod žurnālu

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra izdod žurnālu

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra izdod žurnālu organizāciju pārstāvjiem un jauniešiem, kurā ir apkopota aktuālākā informācija un pieredzes stāsti par dažādām apmācībām un jauniešu projektiem!

Ar žurnāla Jaunatne elektronisko versiju varat iepazīties šeit: http://bit.ly/1Jri3Ja


11. klašu skolēnus aicina pieteikties  bezmaksas vasaras programmai ASV

11. klašu skolēnus aicina pieteikties bezmaksas vasaras programmai ASV

Šogad jau trešo gadu Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds organizē programmu Līderības Akadēmija,  kas vidusskolēniem sniedz iespēju vasarā bezmaksas pavadīt mēnesi ASV, attīstot savas līderības prasmes un iepazīstot Amerikas kultūru. Līdz 5. martam programmai aicināti pieteikties talantīgi un mērķtiecīgi jaunieši, kuri šobrīd mācās 11. klasē un kuriem ir interese par uzņēmējdarbību.

 


Iespēja jauniešiem pieteikties ERASMUS+ projektā

Iespēja jauniešiem pieteikties ERASMUS+ projektā

2015. gada 29. septembrī EAPN-Latvia parakstīja līgumu ar Fundacja Instytut Innowacji (Varšava, Polija) par sadarbību 2 jauniešu apmācībā ERASMUS+ projektā "The NIMBY syndrome Contact Making Seminar for Inclusion Capacity Building for Those Working in Migration & Employability".

Apmācības noritēs 2016. gadā no 6. līdz 13. martam Varšavā, Polijā.

Interesentu vecumā no 18 līdz 30 gadiem reģistrācija līdz 2016. gada 1.februārim uz e-pastu info@eapn.lv, tel. 22311545.


"RAKSTĪT RAKSTĪT jauniešiem"

Visi interesenti tiek aicināti piedalīties interaktīvā radošās rakstniecības darbnīcā "RAKSTĪT RAKSTĪT jauniešiem".

Iepazīšanās nodarbība notiks 13.01.16. plkst.16.00 "Jauniešu Mājā".