Iespēja pieteikties apmācībām Slovēnijā!

Iespēja pieteikties apmācībām Slovēnijā!

Biedrība 'Butterfly Dreamer Latvia' meklē 2 dalībniekus apmācībām 'Hours of Intercultural Dialogue', kas notiks Slovēnijā, Celje no 20. februāra līdz 1. martam. No Latvijas tiek meklēti 2 dalībnieki vecumā no 18 gadiem, kas ir aktīvi iesaistīti jaunatnes lietās vai vēlas to darīt, kā arī brīvi spēs komunicēt un saprast angļu valodu, kā arī pirms un pēc apmācībām iesaistīsies pētījuma sagatavošanā, iekļaujot tajā Latvijas vidusskolēnus.


Jauniešu iespēja pieteikties Kārļa Lielā balvai!

Jauniešu iespēja pieteikties Kārļa Lielā balvai!

Aicinām jauniešus pieteikties Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvai!

 Pieteikšanās ir visai vienkārša, termiņš - 25. janvāris!

 Latvijas kārtas uzvarētājam būs iespēja doties uz Āheni Vācijā, bet Eiropas trīs labākie saņems ievērojamas naudas balvas!


Jaunieši apciemo vecos ļaudis

Jaunieši apciemo vecos ļaudis

Šī gada 11.janvārī “Jauniešu māja” kopā ar jauniešiem devās apciemot Veco ļaužu dzīvojamo māju, Ganību ielā 135/141, kur kopā ar tās iemītniekiem nodevās galda spēlēm. Rezultāts bija patīkams, jo apmierināti bija gan mājā dzīvojošie  ļaudis, gan tās ciemiņi.


1st week of 2016

1st week of 2016

This week I can call the brainstorming week. This was the week in which I started to think on what can happen in the new year. 


Jauniešu māja

Jauniešu māja "iziet ielās"

“Jauniešu māja” turpmāk  katru pirmdienu plkst. 16.00 piedāvā  jauniešiem iespēju doties pavadīt laiku ārpus telpām un aktīvā veidā iepazīt Liepājas dažādību. Piedalīties aicina ikvienu jaunieti, un jau šodien, 11.janvārī, notiks pirmā aktivitāte, kurā “Jauniešu mājas” darbinieki kopā ar jauniešiem dosies uz veco ļaužu pansionātu, lai kopā ar vecajiem cilvēkiem pavadītu laiku spēlējot galda spēles.