Liepājas Skolēnu dome atsāk darbību!

Liepājas Skolēnu dome atsāk darbību!

Ar jaunu sparu un vēlmi darboties 17.septembrī Liepājas Jauniešu mājā aizritēja pirmā Liepājas Skolēnu domes sēde, piedaloties Liepājas skolu pārstāvjiem, kuri padomē darbojušies jau iepriekšējā gadā. Pirmā sēde tikai veltīta aizvadītā gada notikumu izvērtēšanai un jauno pienākumu sadalīšanai.


Akti dienā

Akti dienā

Šā  gada 18. septembrī plkst. 16.00 Liepājas Jauniešu mājā jebkurš interesents aicināts uz radošo darbnīcu. Darbnīcas ietvaros katrs dalībnieks varēs piestiprināt līdzi atnestu koka priekšmetu uz kopīgas sienas. 


"Klimata pārmaiņas Latvijā – izaicinājums vai iespēja?"

Biedrība "homo ecos:" sadarbībā ar biedrību "Radi Vidi Pats" aicina uz projekta "Klimata pārmaiņas Latvijā – izaicinājums vai iespēja?" atklāšanas pasākumu.

Šo piektdien, 18. septembrī biedrība "homo ecos:" sadarbībā ar biedrību "Radi Vidi Pats" aicina uz projekta "Klimata pārmaiņas Latvijā – izaicinājums vai iespēja?" atklāšanas pasākumu, kura ietvaros aicina piedalīties diskusijā "Vai klimata pārmaiņas Latvijā ir aktuālas?" un noskatīties dokumentālo filmu "Tverot ledājus".


Jaunieši organizē dzejas dienas

Jaunieši organizē dzejas dienas

Šo otrdien, 15. septembrī, Liepājas Jauniešu mājā norisinājās dzejas dienu pasākums “Dzeja nemelo”, kurā piedalījās jaunieši no Liepājas Raiņa 6. vidusskolas, Liepājas Draudzīgā aicinājuma 5. vidusskolas, Liepjas Valsts 1. ģimnāzijas un Liepājas 8. vidusskolas.


Veidojam kopīgu sadarbības plānu

Veidojam kopīgu sadarbības plānu

Šā gada 11. septembrī LBJC struktūrvienībā „Jauniešu māja” sadarbībā ar bērnu un jauniešu biedrību „Skrejceļš” norisināsies diskusija „Liepājas jauniešu organizāciju stratēģiskā plānošana”, kas notiek LR Kultūras ministrijas un „Kurzemes NVO atbalsta centra” atbalstīta projekta ietvaros „Liepājas jauniešu NVO kapacitātes celšana”. Ieinteresētiem organizāciju pārstāvjiem pieteikties rakstot uz epastu jauniesumaja@liepajasbjc.lv līdz 10. septembra plkst. 21.00.