Izsludināta pieteikšanās nākamajai domnīcai

Izsludināta pieteikšanās nākamajai domnīcai "Ideju siltumnīca"
Izsludinām pieteikšanos nākamajai domnīcai "Ideju siltumnīca", kurā Liepājas analīzē palīdzēs sociālantropologs un pilsētpētnieks Viesturs Celmiņš.
 
V. Celmiņš analizēs nelielu pilsētu attīstību Eiropā un pasaulē, apskatot arī Liepājas izaicinājumus kurortoloģijas un radošo industriju attīstībā.


The Crazy March of Manuel!

The Crazy March of Manuel!

Wow, I could never imagine that Liepaja, but more in general Latvia, could be so active in social life.


The February of Manuel!

The February of Manuel!

In the end of January in Jauniešu māja came another guy to take care of the music room, Nikita. He brought with him a lot of positive energies and his presentation was really interesting because he had a lot of experiences in India and Vietnam. Now I want to discover those places!


Manuel Janvāris

Manuel Janvāris

This month was pretty stressful.

After the relax of the Christmas vacations and after a "challenging" New Year, the work started again and I wrote a Youth Exchange project.


BRIDGE IT! 2016 MEKLĒ DALĪBNIEKUS!

BRIDGE IT! 2016 MEKLĒ DALĪBNIEKUS!

"Bridge It!" ir programma jauniem cilvēkiem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Krievijas. Tās uzdevums ir radīt iespējas jauniešu personīgajai izaugsmei, veicināt ideju apmaiņu un interesi par Baltijas reģionu. Programmas ietvaros 6 mēnešu laikā tās dalībniekiem tiek dota iespēja iepazīties tuvāk ar kādu sociāli nozīmīgu tēmu, apgūt projekta vadības pamatus, veidot idejas un pašiem īstenot sociālus projektus. Un ne mazāk svarīgi - satikt brīnišķīgus, līdzīgi domājošus cilvēkus no Latvijas un kaimiņvalstīm. 2016. gads ir programmas piektais darbības gads.