Ielūkojies siltumnīcā

Ielūkojies siltumnīcā

Šī gada 28.aprīlī, Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, atklāta Liepājas mākslas skolas absolventa Jāņa Zemīša izstāde “Zemnīca”, kurā apskatāmi jaunieša pēdējā laikā tapuši darbi. Izstādē var apskatīt nelielu daļu no portretu un karikatūras skicēm, kā arī aplūkot zīmējumu klāstu, kuri izstrādāti ar ogli. Tāpat mākslinieks piedāvā apskatīt viņa radītos 3D darbus. Interesentiem izstāde būs apskatāma divas nedēļas bez maksas Jauniešu mājas telpās.


Jaunieti! Šī ir tava iespēja krāsainākai vasarai

Jaunieti! Šī ir tava iespēja krāsainākai vasarai

Vasaras brīvlaikā jauniešiem būs iespēja iesaistīties četru īsfilmu veidošanā par dažādām vietām Kurzemē - Irbeni, Cīravu, Usmu un Liepāju. Video darbnīcas ietvaros jaunieši iegūs zināšanas par īsfilmu veidošanu un iespēju darboties ar modernu video tehniku.


50% atlaide uz otro muzikālo kino vakaru Lielajā dzintarā

50% atlaide uz otro muzikālo kino vakaru Lielajā dzintarā

Koncertzāle "Lielais dzintars" aizsākusi jaunas tradīcijas Liepājā - turpmākās četras nedēļas svētdienu pēcpusdienās tiks rīkoti muzikāli kino vakari.

Lai radinātu liepājniekus un viesus pie jauna atpūtas un izklaides formāta svētdienās, priecājamies piedāvāt Liepājas jauniešiem apmeklēt otro kino filmu koncertzālē "VISS ŠIS DŽEZS" ("ALL THAT JAZZ") 1. maijā plkst. 16.00 ar 50% atlaidi - cena eur 2.50.


Izsludināta pieteikšanās nākamajai domnīcai

Izsludināta pieteikšanās nākamajai domnīcai "Ideju siltumnīca"
Izsludinām pieteikšanos nākamajai domnīcai "Ideju siltumnīca", kurā Liepājas analīzē palīdzēs sociālantropologs un pilsētpētnieks Viesturs Celmiņš.
 
V. Celmiņš analizēs nelielu pilsētu attīstību Eiropā un pasaulē, apskatot arī Liepājas izaicinājumus kurortoloģijas un radošo industriju attīstībā.


The Crazy March of Manuel!

The Crazy March of Manuel!

Wow, I could never imagine that Liepaja, but more in general Latvia, could be so active in social life.