Noslēgušās jauniešu apmaiņas

Noslēgušās jauniešu apmaiņas "Connected", Dānijā.

  Ar smaidu sejā vakar Liepājā atgriezās jaunieši no jauniešu apmaiņas "Connected" Dānijā, Saksoebingā. Kopā ar  vēl lietuviešu, somu un dāņu jauniešiem, viņi pavadīja neaizmirstamu vienu nedēļu (31.07.-7.08.), kuras laikā apguva vienu no piedāvātajām darbnīcām - drāmu, mūziku, māklsu, cirku un deju-ieguva jaunus draugus, iepazina Dānijas kultūru un paplašināja savas angļu valodas zināšanas.

 

 


Ielu vingrošanas sacensības

Ielu vingrošanas sacensības

Šā gada 26. augustā Liepājas sirdī, blakus Rožu laukumam notiks Pirmais Liepājas Jauniešu festivāls, kura tēma ir "Gaismas un Krāsas".


Acinām uz sadraudzības pasākumu ar Vācijas jauniešiem

Acinām uz sadraudzības pasākumu ar Vācijas jauniešiem

Šo piektdien, 5. augustā “Jauniešu mājā” notiks Liepājas un Ķīles jauniešu sadraudzības pasākums. No Ķīles uz Liepāju ar divmastu buru kuģi "Seestern" būs atburājuši 9 dalībnieki no Liepājas un 12 dalībnieki no Vācijas, lai dalītos ar stāstiem, piedzīvojumiem un pieredzi. Plkst. 20:00 vakara atklāšana, kam sekos brīvā mūzikas skatuve, uzstāsies Jauniešu mājas mūzikas grupa Bohēma CVN. Ja arī tev ir vēlme muzikāli saspēlēties ar Vācijas jauniešiem, dod ziņu mums Facebook vai nāc savlaicīgi uz pasākumu, lai varam sagatavot nepieciešamos instrumentus. Pasākumā būs gardas vakariņas brīvā gaisotnē un desiņu cepšana uz ugunskura, par ko parūpēsies Liepājas Jūrniecības koledžas ēdnīca. Jauniešu mājas iekštelpās varēs redzēt bildes no jauniešu burāšanas 2015. gadā.
Tiekamies piektdien! :)


„AFS Latvija

„AFS Latvija" meklē viesģimenes apmaiņas skolēniem no Taizemes, Vācijas un Beļģijas

Starpkultūru mācību apmaiņas programmu ietvaros 2016./2017. mācību gadā skolas gaitas Latvijā uzsāks vairāki viesskolēni no dažādām pasaules valstīm. Viesskolēni Latvijā ieradīsies, lai adaptētos jaunā vidē, iepazītu jaunu kultūru un tradīcijas, apgūtu latviešu valodu.  Lai jauniešu mērķi piepildītos, kā katru gadu, arī šogad, aktīvi tiek meklētas viesģimenes. Pašlaik savas viesģimenes gaida 10 skolēni no Taizemes, Belģijas un Vācijas.


Tukums, Kemeri and a great E.V.S meeting

Tukums, Kemeri and a great E.V.S meeting

2 weeks before my E.V.S ending. During 2 days, I did some big things.