Miriams first month in Liepaja

Miriams first month in Liepaja

Hello everyone, I'm Miriam, I'm 25 years old and I'm a new volunteer at Jauniešu māja and I'm from Italy.


#teirdarbs Liepājā!  Liepājas

#teirdarbs Liepājā! Liepājas "Jauniešu māja" izsludina vakances:

#teirdarbs Liepājā!

Liepājas "Jauniešu māja" izsludina vakances:

Mūzikas Telpas dežurants;
Projektu vadītājs;
Projektu rakstītājs.


Norisinājies pirmais jauniešu festivāls

Norisinājies pirmais jauniešu festivāls


26.augustā pašā Liepājas sirdī, Rožu laukumā, notika pirmais Liepājas jauniešu "Gaismas un Krāsu" fetsivāls.  Festivāls norisinājās par godu Jauniešu mājas trešajai gadadienai un Starptautiskajai Jaunatnes dienai.

 


26.augusta ielu vingrotāju sacensību rezultāti

26.augusta ielu vingrotāju sacensību rezultāti

 26.augustā Liepājas jauniešu "Gaismas un Krāsu" festivāla ietvaros notika ielu vingrotāju sacensības. Rezultātu vari apskatīt šeit:rezultāti.


Jauniešu graffiti tramvaja tapšana

Jauniešu graffiti tramvaja tapšana

  Kā jau iepriekš tika ziņots, Liepājas Jauniešu māja augustā ar Jaunatnes politikas Valsts programmas 2016.gadam finansiālu atbalstu īsteno projektu  “Jauniešu tramvajs”, kurā jaunieši tuvojoties Latvijas simtgadei veido dāvanu pilsētai  - savu Liepājas Jauniešu tramvaja dizainu. Pirmdien, 22. Augustā Jauniešu mājā notika pirmā jauniešu un graffiti mākslinieka KIWIE tikšanās, kuras laikā tika uzsākti Liepājas jauniešu graffiti tramvaja plānošanas darbi. Apbruņojušies ar labu noskaņojumu un pilni apņēmības, projekta dalībnieki sāka aktīvu darbu pie tramvaja skices izveides. Darbs turpināsies vēl otrdien, trešdien un ceturtdien, kad jaunieši dosies uz Tramvaju depo. Tur tiks uzsākti tramvaja sagatavošanas un pēc tam arī krāsošanas darbi.