Valsts svētku ieskaņā Liepājā norisināsies konkurss  “Mana kūka – manai Latvijai”

Valsts svētku ieskaņā Liepājā norisināsies konkurss “Mana kūka – manai Latvijai”

Lai padziļinātu skolēniem zināšanas par Latviju, kā arī veicinātu patriotisko radošumu, Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs (LBJC) 4. novembrī organizēs konkursu skolēniem “Mana kūka - manai Latvijai”. Konkursā aicināti pieteikties Liepājas skolu 5. klašu skolēni. Pieteikumi tiek gaidīti līdz 30 oktobrim.


Starptautiskais bērnu baleta festivāls meklē brīvprātīgos

Starptautiskais bērnu baleta festivāls meklē brīvprātīgos

Kā jau ik gadu oktobra beigās notiek Starptautiskais bērnu baleta festivāls Liepājā. Jauniešiem ir lieliska iespēja gūt pieredzi brīvrātīgajā darbā, palīdzot veikt organizēšanas darbus koncertzālē "Lielais dzintars" 27. - 29. oktobrim.


Noslēgusies konkursa “Savu ēdienkarti sastādu pats” 1. kārta

Noslēgusies konkursa “Savu ēdienkarti sastādu pats” 1. kārta

Kopumā konkursā iesaistījās vairāk kā 500 Liepājas pamatskolēni un kopā tapusi 21 instalācija no skolēnu ikdienā lietotajiem pārtikas produktu iesaiņojumiem, skolēnu sporta sasniegumus atspoguļojošām fotogrāfijām un citiem materiāliem.


Aizvadīta karjeras nedēļa Jauniešu mājā

Aizvadīta karjeras nedēļa Jauniešu mājā

No 10. līdz 14. oktobrim Liepājas Jauniešu mājā norisinājās vairāki karjeras nedēļas pasākumi. Kopumā pasākumos piedalijās 52 jaunieši. Pasākumu tēmas bija dažādas – sākot no skolēnu mācību uzņēmumu veidošanas, projektu rakstīšanas un beidzot ar brīvprātīgā darba iespējām Liepājā un pasaulē. Neskatoties uz tēmu dažādību, visos pasākumos bija jūtams vienojošais vadmotīvs – uzdrošinies realizēt savas idejas!

 


Kurzemes reģiona apmācības  jauniešu iesaistīšanai un motivēšanai

Kurzemes reģiona apmācības jauniešu iesaistīšanai un motivēšanai

Apmācības “Jauniešu iesaistīšana un motivēšana” ir apmācības par neformālās izglītības iespējām darbā ar jaunatni - jauniešu iesaistīšanai un motivēšanai.