Norisināsies seminārs par loģistikas nozares nozīmi

Norisināsies seminārs par loģistikas nozares nozīmi

Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Liepājas izglītības pārvaldi, Profesionālās izglītības kompetences centru Liepājas Valsts tehnikumu un Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameru (AHK) aicina izglītības iestāžu karjeras atbalsta speciālistus un jauniešus pieteikties semināram „Loģistikas nozares nozīme Liepājā”.


Parādi savas zināšanas par Liepāju!

Parādi savas zināšanas par Liepāju!

Piektdien, 11. martā plkst. 15.30, LBJC “Jauniešu māja”, Kungu ielā 24, norisināsies Liepājas Skolēnu domes rīkotais erudītu konkurss “Es mīlu Tevi, Liepāja” 10.-12.klašu audzēkņiem. Konkursam var pieteikties piecu cilvēku komanda no katras Liepājas skolas. Pieteikšanās līdz 4. martam, sūtot pieteikuma veidlapu uz e-pastu marina.vikaine@liepajasbjc.lv


Piedalies un laimē vērtīgas balvas!

Piedalies un laimē vērtīgas balvas!

Piedalies konkursā "EUROPASS IDEJA" un laimē divus ielūgumus uz TEDxRiga 2016 vai kādu no skaistajiem un noderīgajiem Europass dāvanu komplektiem!

Par kuru izglītības vai karjeras aspektu Tu vēlies uzzināt vairāk?
Atbilde uz šo jautājumu būs Tava "EUROPASS IDEJA". 

Pieteikšanās un vairāk informācijas:http://goo.gl/forms/zMt9sfTM3Y


The week of the love

The week of the love

Last week was very special for me. It was the first time when I spent the Valentines Day outside of Romania. 


Jaunieši vēlreiz apciemo vecos ļaudis

Jaunieši vēlreiz apciemo vecos ļaudis

 “Jauniešu mājas” jaunieši arī februāra otrajā pirmdienā devās ciemos uz Liepājas Veco ļaužu dzīvojamo māju, Ganību ielā 135/141, lai kopīgi pavadīt kopīgu laiku spēlēs, smieklos un sarunās. Tāpat vēlamies atgādināt, ka vēljoprojām vācam nelielas dāvaniņas vecajiem ļaudīm, lai iepriecinātu viņus mīlestības mēnesī.