"Proti un dari" piedāvājums jauniešiem, kas nestrādā un nemācās

Ja pašlaik nemācies, nestrādā oficiāli atalgotu darbu un esi vecumā no 15 – 29 gadiem (ieskaitot), tad “Proti un Dari!” piedāvājums ir Tev. Balstoties uz to, kādas Tev ir idejas, projekta „Proti un Dari!” ietvaros Tu varēsi:


Izsludināts trešais jauniešu projektu konkurss „Zinis”

Izsludināts trešais jauniešu projektu konkurss „Zinis”

Tieši skolēnu brīvdienas ir labs laiks, lai kopā ar domubiedriem radītu labas idejas. Līdz 4. novembrim Liepājas Novada fonds aicina skolu jauniešus iesniegt pieteikumus projektu konkursā „Zinis”.


Spēka teksti Jauniešu mājā 18. novembrī

Spēka teksti Jauniešu mājā 18. novembrī

18. novembrī pulcēsimies Jauniešu mājā, lai kopīgi klausītos spēka dzeju, stāstus un citus jauniešu radītus un ierakstītus darbus, kurus varēsim baudīt kopā ar Video skolas veidotām projekcijām.


Valsts svētku ieskaņā Liepājā norisināsies konkurss  “Mana kūka – manai Latvijai”

Valsts svētku ieskaņā Liepājā norisināsies konkurss “Mana kūka – manai Latvijai”

Lai padziļinātu skolēniem zināšanas par Latviju, kā arī veicinātu patriotisko radošumu, Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs (LBJC) 4. novembrī organizēs konkursu skolēniem “Mana kūka - manai Latvijai”. Konkursā aicināti pieteikties Liepājas skolu 5. klašu skolēni. Pieteikumi tiek gaidīti līdz 30 oktobrim.


Starptautiskais bērnu baleta festivāls meklē brīvprātīgos

Starptautiskais bērnu baleta festivāls meklē brīvprātīgos

Kā jau ik gadu oktobra beigās notiek Starptautiskais bērnu baleta festivāls Liepājā. Jauniešiem ir lieliska iespēja gūt pieredzi brīvrātīgajā darbā, palīdzot veikt organizēšanas darbus koncertzālē "Lielais dzintars" 27. - 29. oktobrim.