Apmācības jauniešiem!

Apmācības jauniešiem!

Vai esi atradis savu iniciatīvu? Mūsu foršie draugi - Aģentūra šī gada sākumā organizē apmācības jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem no visas Latvijas par iniciatīvu plānošanu un īstenošanu vietējās kopienas labā! Apmācības notiks no 2. līdz 4. februārim viesu namā "Turbas", Ikšķiles novadā!


Gribi smieties? Peļķu vīrs aicina!

Gribi smieties? Peļķu vīrs aicina!

Mūsu improvizācijas teātris Brīvais Stilss ziņo: 27. janvārī atgriežamies uz mūsu iemīļotās Fontain skatuves, lai šoreiz kopīgi pasmietos par bargo Latvijas ziemu šovā “Peļķu Vīrs”!

Improvizācijā mums būs nepieciešama Jūsu, dārgie skatītāji, palīdzība, jo, kas gan ir improvizācija, bez Jūsu trakajiem un negaidītajiem ieteikumiem!


Izstāde

Izstāde "Spēka darbi" atklāta

 

Sākot no 24. janvāra līdz 5. februārim TN “Kurzeme” 3. stāvā ir apskatāma Liepājas Jauniešu mājas organizētā izstāde “Spēka darbi”.“Spēka darbi” ir vizuāli un tekstu formā radīti darbi, ko veidojuši Liepājas skolu jaunieši un Liepājas Bērnu un jaunatnes centra mākslas pulciņu dalībnieki. Izstāde ir par to, kā jaunieši redz savu Latviju un sevi tajā caur krāsām un vārdiem.


Mareka stāsts par

Mareka stāsts par "Ideju pavasari"

Mareks Jurkovskis 18,

Es pieteikšu savu ideju “Ideju pavasarim”, jo tā ir iespēja paplašināt savu redzesloku. Ceru, ka arī citi piedaloties vai dzirdot par manu ideju, gūs jaunus iespaidus. Man ir interesanti piedalīties,lai gūtu jaunu pieredzi,lai darītu to, ko līdz šim neesmu darījis.


Ziemassvētku ieskaņā Liepājas jaunieši iepriecina seniorus

Ziemassvētku ieskaņā Liepājas jaunieši iepriecina seniorus

Pirmdien, 12. decembrī, Liepājas Jauniešu mājas aktīvie jaunieši apmeklēja Veco ļaužu dzīvojamo māju Ganību ielā 135/141, lai kopīgi veidotu sveces no medus šūnām un radītu svētku sajūtu pirms gaidāmajiem Ziemassvētkiem. Liepājas jaunieši un seniori sadarbojas jau vairāk kā gadu un regulāri tiekas, lai interesanti un aktīvi pavadītu laiku.