Liepājas jauniešu grāmatēžu 1. tikšanās!

Liepājas jauniešu grāmatēžu 1. tikšanās!

Liepājas jaunieši - grāmatu mīļi aicināti uz pirmo Jauniešu Grāmatēžu pulciņa tikšanos 15. martā 16:00 bērnu bibliotēkā "Vecliepājas Rūķis", Malkas ielā 4, lai pie tējas krūzes pārrunātu savus iespaidus par Zevinas Gabrielas grāmatu "Grāmatnieks, kurš atrada dzīvi". 


Filmas

Filmas "Dvēseļu putenis" meklē galvenās lomas atveidotāju!

Aktieru atlases aģentūra "CASTING BRIDGE" sadarbībā ar filmas "Dvēseļu putenis" veidotājiem "Kultfilma" aicina 9. līdz 12.klašu audzēkņus piedalīties 1.kārtas aktieru atlasē, ar kuras palīdzību vēlas atrast galveno varoni filmai "Dvēseļu putenis" Artūru Vanagu, kā arī vairākus citus filmas personāžus - gan puišus, gan meitenes.


10 dienas līdz Eiropas Jaunatnes parlamenta sesijai!

10 dienas līdz Eiropas Jaunatnes parlamenta sesijai!

Rīt atklājām konferenci "Gatvi dzīvei. Gatavi sabiedrībai!" ar gandrīz 200 dalībniekiem no visas Latvijas un gatavojamies ceturtdienas lielajām svinībām jeb Liepājas - Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2017 atklāšanas pasākumam, bet paralēli tam neaizmirsīsim, ka jau pēc 10 dienām sāksies cits 120 jauniešu no visas Latvijas (un arī citām pasaules valstīm) trīs dienu piedzīvojums Liepājā.

Seko līdzi informācijai Facebook lapā www.facebook.com/liepaja2017

 

 

 


Paplašini savu mākslas realitāti

Paplašini savu mākslas realitāti

9. martā Jauniešu galvaspilsētas atklāšanas pasākumā varēsi iepazīties ar Paplašinātā Realitāte "PORTUGĀLĒ" mākslas darbu izstādi! Ieraugi kā aplikācijas atdzīvina mākslu un uzzini kā jaunieši var iesaistīties aizraujošā projektā šovasar Liepājā.


Projekts

Projekts "Proti un Dari!" jauniešiem

Ja pašlaik nemācies, nestrādā oficiāli atalgotu darbu un esi vecumā no 15 – 29 gadiem (ieskaitot), tad “Proti un Dari!” piedāvājums ir Tev. Balstoties uz to, kādas Tev ir idejas, projekta „Proti un Dari!” ietvaros Tu varēsi: