Paldies visiem brīvprātīgājiem jauniešiem!

Paldies visiem brīvprātīgājiem jauniešiem!

Paldies visiem tiem jauniešiem no darba grupas, kas vakardien varēja ierasties uz Jauniešu galvaspilsētas atklāšanas pasākuma izvērtēšanas un pateicību pasniegšanas vakaru! Jūs to patiesi bijāt pelnījuši!

Arī Tev ir iespēja iesaistīties tālākos pasākumos - iegūt pieredzi, saņemt apliecinājumu vai ieteikuma vēstuli par Tevis veikto darbu!

Pasākumu plānošanas grupā varēsi piedalīties plānošanas daļā, dalīties idejās, darboties kopā un iepazīt jaunus cilvēkus un pasākumu plānošanas procesu!

Ja tevi tas interesē - vari aizpildīt anketu šeit:https://goo.gl/forms/kWMQW0m0nsZDy3SV2

Mēs ļoti priecāsimies par Tavu palīdzība, entuziasmu un radošumu, lai pasākumi vēl interesantāki!


Jau šodien

Jau šodien "Dimanta Lietus" pie t/n "Kurzeme

Šodien visu Jauniešu māju ieņems Eiropas Jaunatnes parlamenta jauniešu darba grupa un kopā gatavosimies 25. reģionālajai sesijai, tādēļ Jauniešu māja būs slēgta, bet tā vietā, lai būtu šeit - Tev ir forša iespēja atbalstīt Liepājas Valsts tehnikums mācību uzņēmumu White Diamond video veidošanā un plkst. 17:00 atnākt uz flašmobu pie TN Kurzeme!  


Jaunie grāmatēži tiksies divreiz mēnesī!

Jaunie grāmatēži tiksies divreiz mēnesī!

Izejam ārpus jauniešu mājas, Liepājas jaunie grāmatēži tiekas bibliotēkā, lai apspriestu grāmatas. Šoreiz apspriešanā grāmata "Grāmatnieks, kurš atrada dzīvi". 

Tā kā jaunieši ir izteikuši vēlēšanos tikties divreiz mēnesī, tad nākošā tikšanās jau 12. aprīlī un lasām grāmatu "Grāmatu zagle".


Šodien pie mums ciemos profesore Danielle Smith

Šodien pie mums ciemos profesore Danielle Smith

Šodien sarunas un tēja ar profesori Danielle Smith no ASV. Politika, globalizācijas iemesli un sekas bēgļu krīzei, kas esam mēs un kā pasauli uztveram Latvijā. Kā to redzu es un kā mans vectētiņš? Kā nebaidīties no cilvēkiem, kā būt iecietīgam gan pret dažādu tautību, gan paaudžu cilvēkiem. 

Jaunieši izaicina - vismaz vienu reizi mēnesī Liepājas Jauniešu māja, Kungu ielā 24, sarunu cikls "sarunasUNčajs" par Tev aktuālām tēmām.

Nākošā tikšanās reize plānota 22. martā.


Rīt, 14. martā, plkst. 16:00 tikšanās ar profesori no ASV

Rīt, 14. martā, plkst. 16:00 tikšanās ar profesori no ASV

Rīt, 14. martā, plkst. 16:00 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, tikšanās ar profesori Danielle Smith no Rochester Institute of Technology (ASV). Aicinām interesentus uz sarunu pie tējas un cepumiem par socioloģiju, politiku, bēgļu krīzi utt.

Tiekamies rīt!