Jauniešu graffiti tramvaja tapšana

Jauniešu graffiti tramvaja tapšana

  Kā jau iepriekš tika ziņots, Liepājas Jauniešu māja augustā ar Jaunatnes politikas Valsts programmas 2016.gadam finansiālu atbalstu īsteno projektu  “Jauniešu tramvajs”, kurā jaunieši tuvojoties Latvijas simtgadei veido dāvanu pilsētai  - savu Liepājas Jauniešu tramvaja dizainu. Pirmdien, 22. Augustā Jauniešu mājā notika pirmā jauniešu un graffiti mākslinieka KIWIE tikšanās, kuras laikā tika uzsākti Liepājas jauniešu graffiti tramvaja plānošanas darbi. Apbruņojušies ar labu noskaņojumu un pilni apņēmības, projekta dalībnieki sāka aktīvu darbu pie tramvaja skices izveides. Darbs turpināsies vēl otrdien, trešdien un ceturtdien, kad jaunieši dosies uz Tramvaju depo. Tur tiks uzsākti tramvaja sagatavošanas un pēc tam arī krāsošanas darbi.


Apmācības jauniešu līderiem

Čau! Lieliska iespēja jauniešu līderiem lauzt stereotipus par vīrišķību... gan lieliska iespēja, gan izaicinājums. 


„Ideju salūts” jauniešu festivālā „Krāsas un Gaismas”

„Ideju salūts” jauniešu festivālā „Krāsas un Gaismas”

Liepājas Jauniešu festivālā „Krāsas un Gaismas” 26.augustā Liepājas Novada fonds piedāvāja katram iespēju piedalīties spēles „Ideju salūts” divās kārtās – interaktīvā anketa un projektu ideju veidošana.


JAUNIEŠU FESTIVĀLS

JAUNIEŠU FESTIVĀLS

Šā gada 26. augustā pašā Liepājas sirdī, blakus Rožu laukumam notiks Pirmais Liepājas Jauniešu festivāls, kura tēma ir "Gaismas un Krāsas".

 


Īsfilmu projekts

Īsfilmu projekts "Latvija, parādi mums savus stāstus!"

  Visas vasaras garumā četrās dažādās Kurzemes pilsētās-Irbenē, Cīravā, Usmā un Liepājā – tika īstenots īsfilmu projekts "Latvija, parādi mums savus stāstus!", kura ietvaros jauniešiem tika sniegta iespēja piedalīties īsfilmu veidošanā, gūstot iemaņas filmēšanas norises plānošanā, darbā ar kamerām, kā arī īsfilmas montēšanā. Jauniešiem bija jāmācās strādāt komandā. Kopīgi domājot īsfilmas sižetu, meklējot faktus un leģendas par konkrēto pilsētu, veidojot kadrplānus un sadalot pienākumus, to kurš būs operators, režisors, intervētājs, aktieris utt., tika radītas četras lieliskas īsfilmas par četrāsm skaistām Latvijas pilsētām.