10 dienas līdz Eiropas Jaunatnes parlamenta sesijai!

10 dienas līdz Eiropas Jaunatnes parlamenta sesijai!

Rīt atklājām konferenci "Gatvi dzīvei. Gatavi sabiedrībai!" ar gandrīz 200 dalībniekiem no visas Latvijas un gatavojamies ceturtdienas lielajām svinībām jeb Liepājas - Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2017 atklāšanas pasākumam, bet paralēli tam neaizmirsīsim, ka jau pēc 10 dienām sāksies cits 120 jauniešu no visas Latvijas (un arī citām pasaules valstīm) trīs dienu piedzīvojums Liepājā.

Seko līdzi informācijai Facebook lapā www.facebook.com/liepaja2017

 

 

 


Paplašini savu mākslas realitāti

Paplašini savu mākslas realitāti

9. martā Jauniešu galvaspilsētas atklāšanas pasākumā varēsi iepazīties ar Paplašinātā Realitāte "PORTUGĀLĒ" mākslas darbu izstādi! Ieraugi kā aplikācijas atdzīvina mākslu un uzzini kā jaunieši var iesaistīties aizraujošā projektā šovasar Liepājā.


Projekts

Projekts "Proti un Dari!" jauniešiem

Ja pašlaik nemācies, nestrādā oficiāli atalgotu darbu un esi vecumā no 15 – 29 gadiem (ieskaitot), tad “Proti un Dari!” piedāvājums ir Tev. Balstoties uz to, kādas Tev ir idejas, projekta „Proti un Dari!” ietvaros Tu varēsi:


Teksasa Liepājā

Teksasa Liepājā

Šodien ierodoties jauniešu mājā ir īpaša iespēja visas dienas garumā satikt jauniešus no Teksasas. Arī viņi pieslēdzas palīdzēt jauniešu galvaspilsētas mazajos darbiņos. Nāc uzzini par Teksasas realitāti vai vienkārši iesaisties palīdzēt! 


Ideja biznesam? Uzzini par biznesa projektu konkursu!

Ideja biznesam? Uzzini par biznesa projektu konkursu!

13. martā plkst. 14.00 LIAA Liepājas biznesa inkubatorā notiks informatīvs seminārs par biznesa projektu konkursu Radām Novadam