Miriammas EBD pieredze Liepājas Jauniešu mājā

Miriammas EBD pieredze Liepājas Jauniešu mājā

Ja esi bijis viesis Liepājas Jauniešu mājā, tad esi pamanījis, ka pie mums 9 mēnešus, kopīgi strādājot un piedaloties ikdienas aktivitātēs, bija divi jaunieši, lieliski palīgi ikdienā. Viens no mūsu brīvprātīgiem dalās ar savu ieskatu ikdienā! 


Saņem individuālas konsultācijas savai organizācijai

Saņem individuālas konsultācijas savai organizācijai

Jauniešu mājā jau 15. maijā varēs saņemt konsultācijas par NVO grāmatvedību un juridiskajiem jautājumiem.

Konsultācijas pēc pieraksta ar iepriekšēju pieteikšanos pa tālr. 27111252 (Elīna).

Konsultēs Kurzemes NVO atbalsta centra vadītāja Inese Siliņa un grāmatvede Elīna Immere. Aicinām uz konsultāciju ņemt līdzi biedrības statūtus un citus nepieciešamos dokumentus!

 


Mans pilsētas portrets

Mans pilsētas portrets

Iesaisties projektā "Mans pilsētas portāls" - kur tiks izveidoti 12 dubultās ekspozījas mākslas darbi ar paplašinātās realitātes video failiem. Projektā var iesaistīties jaunieši, kam interesē foto darbnīcas, video veidošana, montēšana, tikšanās ar ekspertiem, kas vēlas būt modelis vienam no vides objektiem un ir padomā stāsts kādai īpašai Liepājas vietai.Esi daļa no pilsētas mākslas

Esi daļa no pilsētas mākslas

Liepājas jaunieši tiek aicināti iesaistīties un piedalīties mākslas projektā .Mākslinieks Madars Markus – Narvils kopā ar Liepājas jauniešiem veidos interaktīvus paplašinātās realitātes mākslas darbus.Projekts tiek aizsākts ar Madara Markus – Narvila izstādes “Paplašinātā Realitāte PORTUGĀLE” atklāšanu 21.04.17. plkst. 17:00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra Jauniešu mājas telpās Kungu ielā 24. Izstāde būs apskatāma līdz 21.06.17. Autora izstāde “Paplašinātā Realitāte PORTUGĀLE” kalpos kā piemērs analogu darbu izstrādei un radošu procesu iedvesmai ne tikai jauniešiem, bet arī citiem interesentiem.


Frīlanseru skola

Frīlanseru skola

Lai veicinātu frīlanseru kustības attīstību, Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Liepājas Universitātes Zinātnes un inovāciju parku izveidojis Frīlanseru skolu, kurā jauniešiem būs iespēja iesaistīties reālos projektos un gūt praktisku darba pieredzi, kā arī saņemt ekspertu konsultācijas, kas noderēs karjeras tālākajā veidošanā.