EVS Corner during the Youth Capital Event

So March finally arrived and we've had some busy schedule! During the Youth Capital event, EVS volunteers and Erasmus students in Liepāja were responsible for the Erasmus + Corner in the event. The whole idea of this corner was to teach youngsters -this time out of the youth house- about all the opportunities they have to travel and work abroad and to motivate them by pointing out and discovering the needs of different countries accross Europe and how they can help fix or improve these situations.


AFS Starpkultūru spēļu vakars 20. aprīlī

AFS Starpkultūru spēļu vakars 20. aprīlī

20. aprīlī 16:00 organizācija AFS Latvija aicina PIEDALIES interaktīvā spēļu vakarā un IZAICINI savus priekšstatus par to, kas ir kultūra un kā dažādu kultūru pārstāvji savā starpā sazinās kopā ar jauniešiem no Vācijas, Itālijas, Spānijas, Islandes, Taizemes un Argentīnas SPĒLĒJOT SPĒLES. 


Konkursā

Konkursā "Es mīlu Tevi, Liepāja!" uzvarētāji!

Jaunieši, kuri ir Liepājas Skolēnu domē, apvieno dažādas Liepājas skolas un kopīgi rada dažādus pasākumus - kopīgas balles, erudīcijas konkursus, konferences Liepājas skolēniem, tikšanās ar lēmumpieņēmējiem. 
Pagājušā ceturtdienā Liepājas Skolēnu dome organizēja jau gadskārtējo erudīcijas konkurss "Es mīlu Tevi, Liepāja!", pulcējot 10 Liepājas skolas.


Erudīcijas konkurss

Erudīcijas konkurss "Es mīlu Tevi, Liepāja!" ir sācies

Demit komandas no Liepājas pilsētas skolām šodien tiekas erudīcijas konkursā "Es mīlu Tevi, Liepāja!" Šobrīd ir sācies pirmais uzdevums saukts "Cilvēku aliass", kurā skolēniem ir jāatbild uz jautājumiem par Liepājā populāriem cilvēkiem. Drīz jau uzzināsim sīkāk, kā viņiem veicās.... :) 


Ghetto Games akadēmija Liepājā

Ghetto Games akadēmija Liepājā

Gribi šovasar gūt pieredzi pasākumu veidošanā kopā ar Ghetto komandu?

Tad pievienojies brīdī, kad komanda gatavojas karstākajai vasarai Ghetto vēsturē!
Piesakies - #GGakademija - ej.uz/ggakademija2017

Pieteikšanās līdz 1. aprīlim!

13. aprīlī Jauniešu mājā norisināsies pirmā tikšanās Liepājas Ghetto Games akadēmijas dalībniekiem! Pievienojies!