Konkursā

Konkursā "Es mīlu Tevi, Liepāja!" uzvarētāji!

Jaunieši, kuri ir Liepājas Skolēnu domē, apvieno dažādas Liepājas skolas un kopīgi rada dažādus pasākumus - kopīgas balles, erudīcijas konkursus, konferences Liepājas skolēniem, tikšanās ar lēmumpieņēmējiem. 
Pagājušā ceturtdienā Liepājas Skolēnu dome organizēja jau gadskārtējo erudīcijas konkurss "Es mīlu Tevi, Liepāja!", pulcējot 10 Liepājas skolas.


Erudīcijas konkurss

Erudīcijas konkurss "Es mīlu Tevi, Liepāja!" ir sācies

Demit komandas no Liepājas pilsētas skolām šodien tiekas erudīcijas konkursā "Es mīlu Tevi, Liepāja!" Šobrīd ir sācies pirmais uzdevums saukts "Cilvēku aliass", kurā skolēniem ir jāatbild uz jautājumiem par Liepājā populāriem cilvēkiem. Drīz jau uzzināsim sīkāk, kā viņiem veicās.... :) 


Ghetto Games akadēmija Liepājā

Ghetto Games akadēmija Liepājā

Gribi šovasar gūt pieredzi pasākumu veidošanā kopā ar Ghetto komandu?

Tad pievienojies brīdī, kad komanda gatavojas karstākajai vasarai Ghetto vēsturē!
Piesakies - #GGakademija - ej.uz/ggakademija2017

Pieteikšanās līdz 1. aprīlim!

13. aprīlī Jauniešu mājā norisināsies pirmā tikšanās Liepājas Ghetto Games akadēmijas dalībniekiem! Pievienojies!


2017. gada Marts

2017. gada Marts

Marta pasākumu plāns un mēneša fokuss!


Talking space

Talking space

Čau, visiem! "Talking space" ir viena no "Sarunas un Čajs" aktivitātēm, kurā dalīsimies ar saviem viedokļiem par ar cilvēktiesībām saistītām tēmām. Būs arī kāda aktivitāte un video sveiciens no Z. Baumana un Gandija. Pievienojies mums :)

Hi guys :) ''Talking space'' will be a free space where we to share our opinions on human rights. Also there will be an activity and a video about Bauman and Gandhi. Join us :)