Ждем тебя на фествале

Ждем тебя на фествале

ХЕЙ ХЕЙ

РАДЫ СООБЩИТЬ,   ЧТО 12 АВГУСТА В НАШЕМ ПРЕКРАСНОМ ГОРОДЕ, СОСТОИТСЯ ГРАНДИОЗНЫЙ ФЕСТИВАЛЬ  МОЛОДЕЖИ 2017, КОТОРЫЙ ВЫ ВСЕ ЖДАЛИ И МЫ ДЛЯ ВАС ПРИГОТОВИЛИ МНОГО ИНТЕРЕСНОГО. 

ВСТРЕЧАЕМСЯ 12 АВГУСТА  14.00  НА СТОЯНКЕ ОКЛО ЛИЛАЙС   ДЗИНТАРС

НА ПРОТЯЖЕНИИ ВСЕГО ДНЯ :

 -ДЛЯ ВАС БУДУТ РАЗЛИЧНЫЕ  КОНКУРСЫ, МАСТЕРСКИЕ. МОЛОДЕЖНЫЕ ОРГАНИЗАЦИИ

-ШОУ –ЕРМВЕЛОСИПЕДЫ , УЛИЧНЫЕ СПОРТСМЕНЫ, ХИП-ХОП ТАНЦЫ И БМХ

- БЕСПЛАТНЫЙ ВХОД В  ЛАЗЕР ТАГ

- Выставка расширенной реальности “Мой портрет города”;

- ПЕННАЯ ВЕЧЕРИНКА, РОСПИСЬ ХНОЙ

-РИСУНКИ ГРАФФИТИ

ТАК ЖЕ ВАС ЖДЕТ ТУРНИР ПО ГЕТТО ФУТБОЛУ


Iespēja: jauniešu apmaiņa Ungārijā!

Iespēja: jauniešu apmaiņa Ungārijā!

Iespēja pieteikties jauniešu apmaiņai "Seed to plate-Best Food" Ungārijā, Etyek ciemā netālu no Budapeštas, no 18. līdz 27. septembrim. 


ANŠIEL. ES(T) IN FEST

ANŠIEL. ES(T) IN FEST

Sveiki,

mans vārds ir Anšiela. Es esmu brīvprātīgā Jauniešu mājā no Igaunijas. Man patīk zīmēt, rakstīt stāstus, veidot komiksus un animācijas, taisīt spēlēs, patīk dažādi mediji. Liepājā pavadīšu vienu mēnesi (no 24. jūlija līdz 24. augustam). Galvenais iemesls, kāpēc es pievienojos Eiropas brīvpātīgā darba (EBD) projektam un tiku nosūtīta uz Latviju, ir tas, ka, visu vasaru sēžot mājās, droši vien es neko nebūtu paveikusi. Tāpat man arī patika video par festivālu, kurš norisināsies mana projekta laikā. Kad noskatījos, sapratu, ka gribu doties uz Liepāju. Manuprāt, mēģināt pierast pie jaunas darba vides un doties prom no savām mājām ir ļoti laba ideja, tas palīdz paplašināt cilvēka redzesloku. Vēl viens iemesls ir tāds, ka draugs ar mani par to runāja pagājušajā augustā, kad nebiju pārliecināta, kāds būs nākamais gads, un ko es darīšu. Tā kā jauniešu festivāls ir tepat aiz stūra, esmu gatava palīdzēt, cik vien ir manos spēkos. Pēc 12. augusta plānoju vienkārši strādāt jauniešu mājā un rīkot dažādus pasākumus.

 


LIZA. ES(T) IN FEST

LIZA. ES(T) IN FEST


Čau! 
Mani sauc Liza, esmu 17 gadus jauna brīvprātīgā no Igaunijas. 
Man patīk zīmēt un spēlēt ģitāru, brīvajā laikā es arī dziedu un rakstu dziesmas. 
Es gribu ceļot, iepazīt citas kultūras un iemācīties vairākas valodas. Es saprotu, ka to būs grūti paveikt, bet galvenā lieta ir tikai sākt. Iespējams, tieši tādēļ es pieteicos šajā projektā un nonācu Latvijā. Lai gan Latvija ir tuvu manai dzimtenei, šeit ir atšķirīgi cilvēki, citādāka valoda, kultūra un, protams, ēdiens. 


Atskats uz Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konferenci

Atskats uz Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konferenci

25. jūlijā Latvijas Jauniešu galvaspilsētā 2017 – Liepājā – notika Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konference, kuru rīkoja Latvijas Jaunatnes padome sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Liepājas pilsētas domi. Konferencē, vienojot vairāk kā 60 dalībniekus, iepazīstināja ar Strukturētā dialoga norisēm Latvijā un Eiropā, kā arī veicināja diskusijas par Strukturētā dialoga VI cikla tēmu – "Jaunieši Eiropā: kas tālāk?".