Jauniešu organizācija

Jauniešu organizācija "Avantis" aicina jauniešus uz diskusiju ciklu!

   Jauniešu organizācija “Avantis” aicina jauniešus uz bezmaksas diskusiju ciklu Rīgā, Aldaru ielā 5 par tēmām “Aizbrauc vai paliec”, “Nauda vai sirdslieta”, “Strīdi ap marihuānu”, “Anniņa parāva Jānīti aiz gailīša”.

   Nevari izdomāt, vai braukt mācīties ārzemēs, vai tomēr palikt Latvijā? Un kā ar darbu? Domā, ka labāk ir strādāt sirdspriekam vai tomēr naudai? Un vispār, vai ir vērts dekriminalizēt marihuānu? Un kas notiks, ja skolas veselības mācībā apskatīs tēmas, kas sabiedrībā tiek vērtētas kā tabu?


“MARTA” aicina jauniešus uz dokumentālo filmu “NeStāstāmie stāsti”

“MARTA” aicina jauniešus uz dokumentālo filmu “NeStāstāmie stāsti”

   21.novembrī plkst.18.00 resursu centrs "Marta" sadarbībā ar Liepājas Jauniešu māju aicina jauniešus uz dokumentālo filmu "NeStāstāmie" stāsti.

   Dokumentālajā filmā "NeStāstāmie stāsti" (2006, Latvija, 14+) filmas varoņi paši stāsta pieredzēto, kā bijuši cilvēku tirdzniecības upuri gan Latvijā, gan ārzemēs. Filmas mērķis ir mainīt priekšstatu, ka no cilvēku tirdzniecības cieš tikai cilvēki no sociāli nelabvēlīgas vides, ka par cilvēku tirdzniecības upuri var kļūt tikai paša naivuma vai muļķības dēļ. "NeStāstāmie stāsti" liek aizdomāties tiem, kas ir pārliecināti, ka tas nekad nevar notikt ar viņiem.


Latvijas Valsts svētki Jauniešu mājā

Latvijas Valsts svētki Jauniešu mājā

  18.novembrī pēc uguņošanas Jauniešu māja ir atvērta telpa - ikviens aicināts uz speciāli sagatavotām pastkartiņām abpusēji uzrakstīt/uzzīmēt savu novēlējumu Latvijas simtgadei (visi materiāli tiks nodrošināti). Kartiņas tiks publiski izvietotas Jauniešu mājā un realizētas arī nākamajā - Latvijas simtgades gadā.


Baltkrievijas piedzīvojums

Baltkrievijas piedzīvojums

No 5. līdz 6. novembrim Baltkrievijā, Gomeļā notika XI atvērts  starptautiskais intelektuālo spēļu turnīrs "Lielas pārmaiņas - 2017". No Liepājas piedalījās arī mūsu jaunieši no 7.vsk., 8.vsk un 12.vsk.,kuri  22.novembrī  dalīsies ar savu pieredzi, iepazīstinot jauniešus ar spēli ”Erudīti” Liepājas Jauniešu mājā.

 

С 5.  по 6. ноября в Белоруссии в городе Гомеле прошёл XI открытый международный турнир по интеллектуальным играм среди школьников "Большая перемена– 2017”. Наши ребята из Лиепаи принимали участие в игре. 22. ноября они поделятся своим опытом, а также проведут ознакомительную игру «Эрудиты» в Доме молодёжи.


Jauniešu mājas brīvprātīgā Emma aicina uz

Jauniešu mājas brīvprātīgā Emma aicina uz "Pancake Night"!

  Piektdien, 10.novembrī plkst.18.00 projekta "Create vs. Consume" ietvaros brīvprātīgā Emma no Vācijas aicina uz Pankūku vakaru ("Pancake Night") Liepājas Jauniešu mājā, lai kopīgi izpaustos pankūku cepšanā.

  Par Pankūku vakara ideju brīvprātīgā Emma stāsta: "Reiz sen senos laikos, drīzāk pagājušajā mēnesī, kādā vakarā, Jauniešu mājā ar vienu no saviem latviešu draugiem apspriedām man tuvu tēmu – vāciešu ēdieni.