Jauniešu māja aicina uz pasākumu “International Café”

Jauniešu māja aicina uz pasākumu “International Café”

   Sākot ar septembri Liepājas Jauniešu mājā darbojas brīvprātīgā Emma no Vācijas un projekta ietvaros realizē arī savus pasākumus un aktivitātes jauniešiem. Šoreiz visi interesenti mīļi aicināti uz brīvprātīgās Emmas pasākumu “International Café” 12. oktobrī plkst. 18.00 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24.


Skolēnu brīvdienās aicina uz Jauniešu Biznesa skolu

Skolēnu brīvdienās aicina uz Jauniešu Biznesa skolu

  Biedrība Business HUB Liepāja sadarbībā ar Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldi, Kurzemes Biznesa inkubatoru un Liepājas pilsētas Jauniešu māju aicina jauniešus uz 23. – 27. oktobrī, skolēnu rudens brīvdienu laikā, notiekošo Jauniešu biznesa skolas nometni.

  Nometnes mērķis ir sniegt jauniešiem izglītojošu un iedvesmojošu ieskatu uzņēmējdarbībā kā karjeras izvēles alternatīvā, tās plusiem, mīnusiem, iespējām, mītiem un realitāti. Tā ir lieliska iespēja sastapt līdzīgi domājošos, pārbaudīt savas spējas un talantus, kā arī iegūt jaunus draugus un noderīgus kontaktus.


Lec kopā ar FLEX un mācies ASV!

Lec kopā ar FLEX un mācies ASV!

9.-10. klases jaunieši un pārējie, kam interesē ASV!
2.oktobrī 17:00 Liepājas Jauniešu mājā tiekamies ar FLEX (Future Leader Exchange Program) Alumna programmas dalībnieci Silvu Bišofu, kura pagājušo mācību gadu pavadīja pilnīgi atmaksātā vidusskolas apmaiņas programmā ASV. 


Emmas EVS piedzīvojums - Dublis Nr.1

Emmas EVS piedzīvojums - Dublis Nr.1

Viena lieta par kuru es vienmēr esmu bijusi pārliecināta – man nav vajadzības uzsākt mācības augstskolā tieši pēc vidusskolas beigšanas. Pirms izlemt par studijām, kam būs milzīga ietekme uz manu vispārējo dzīvi un kas noteiks manu nākotnes karjeru, es vēlējos ņemt pārtraukumu un gūt mazliet pieredzes ārzemēs.


Impro kokteilis

Impro kokteilis "Ārprātīgs Pilnpiens"

23. septembrī plkst. 19:00 IMPRO pārdzīvojums trīs daļās! 
Jaunieši, kuri mīl improvizācijas teātri no Madonas, Rīgas, Valmieras un Liepājas cienās ar laba noskaņojuma kokteili Jauniešu mājā, Kungu ielā 24.

Nāc un baudi!

Ieeja par brīvu!