Latvijas Valsts svētki Jauniešu mājā

Latvijas Valsts svētki Jauniešu mājā

  18.novembrī pēc uguņošanas Jauniešu māja ir atvērta telpa - ikviens aicināts uz speciāli sagatavotām pastkartiņām abpusēji uzrakstīt/uzzīmēt savu novēlējumu Latvijas simtgadei (visi materiāli tiks nodrošināti). Kartiņas tiks publiski izvietotas Jauniešu mājā un realizētas arī nākamajā - Latvijas simtgades gadā.


Baltkrievijas piedzīvojums

Baltkrievijas piedzīvojums

No 5. līdz 6. novembrim Baltkrievijā, Gomeļā notika XI atvērts  starptautiskais intelektuālo spēļu turnīrs "Lielas pārmaiņas - 2017". No Liepājas piedalījās arī mūsu jaunieši no 7.vsk., 8.vsk un 12.vsk.,kuri  22.novembrī  dalīsies ar savu pieredzi, iepazīstinot jauniešus ar spēli ”Erudīti” Liepājas Jauniešu mājā.

 

С 5.  по 6. ноября в Белоруссии в городе Гомеле прошёл XI открытый международный турнир по интеллектуальным играм среди школьников "Большая перемена– 2017”. Наши ребята из Лиепаи принимали участие в игре. 22. ноября они поделятся своим опытом, а также проведут ознакомительную игру «Эрудиты» в Доме молодёжи.


Jauniešu mājas brīvprātīgā Emma aicina uz

Jauniešu mājas brīvprātīgā Emma aicina uz "Pancake Night"!

  Piektdien, 10.novembrī plkst.18.00 projekta "Create vs. Consume" ietvaros brīvprātīgā Emma no Vācijas aicina uz Pankūku vakaru ("Pancake Night") Liepājas Jauniešu mājā, lai kopīgi izpaustos pankūku cepšanā.

  Par Pankūku vakara ideju brīvprātīgā Emma stāsta: "Reiz sen senos laikos, drīzāk pagājušajā mēnesī, kādā vakarā, Jauniešu mājā ar vienu no saviem latviešu draugiem apspriedām man tuvu tēmu – vāciešu ēdieni.


SKOLU MEDIJU KOMANDAS AICINĀTAS UZ CĪŅU “MEDIJPLĒSIS”

SKOLU MEDIJU KOMANDAS AICINĀTAS UZ CĪŅU “MEDIJPLĒSIS”

   Lai apzinātu situāciju Latvijas skolu medijos un atbalstītu to aktīvāko dalībnieku izaugsmi, jauniešu kustība “Young Media Sharks” un organizācija “Avantis” aicina Latvijas skolēnus piedalīties konkursā “Medijplēsis”. Radošākajām un aktīvākajām skolu komandām būs unikāla iespēja piedalīties 2 dienu izglītojošā tūrē Baltijas Filmu un mediju skolā Tallinā, bet pati spēcīgākā skolu mediju komanda balvā saņems Māras Upmanes-Holšteines un Jura Kalniša (grupa “Astro’n’out”) akustisko koncertu savā skolā!


Open Stage un Dzejas slams rudens noskaņās

Open Stage un Dzejas slams rudens noskaņās

  27. oktobrī plkst. 18:30 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra “Jauniešu mājā”, Kungu ielā 24, norisināsies jau par tradīciju kļuvušais pasākums Open Stage un Dzejas slams. Jau tagad ir zināms, ka uz brīvās skatuves kāps vairākas jaunas apvienības un dzejnieki. Savukārt dzejas slama vērtēšanā iesaistīsies dzejniece Maija Kalniņa, Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas skolotāja Vintra Braša un Jauniešu mājas padomes pārstāvis.