"Rakstīt rakstīt" nodarbību ciklā slama dzeja!
   Tiekamies uz "Rakstīt rakstīt" nodarbību 30. augusgtā plkst. 14:00 - 17:00 Liepājas Jauniešu mājā. 
   Nu jau visi zina vai apmēram nojauš, kas ir dzejas slams. Bet vai tu zini, kas ir slama dzeja? Ar ko tā atšķiras no citiem dzejas veidiem? Kopā uzšķērdīsim slama dzeju, pētot, no kā tā sastāv un vai arī tu vari kaut ko tādu radīt? 
Dzejniece un radošās rakstniecības apmācītāja Linda Skranda piedāvās apskatīt šo interesanto dzejas paveidu un ar dažādām metodēm pašiem uztapināt savus radošos darbus. Nodarbības otrajā daļā ip hop mākslinieki, arī dzejdari Siskela un Čuks pastāstīs par ritma nozīmi tekstā un piedāvās praktiskus veidus teksta ritmizēšanā.


Apmaiņas projektā “Your Health, Your Wealth” jaunieši mācās darot

Apmaiņas projektā “Your Health, Your Wealth” jaunieši mācās darot

   No 24. līdz 30.jūlijam Liepājā, viesu mājā “Ērgļi” pulcējās ap 30 jauniešu no Horvātijas, Kipras, Rumānijas, Apvienotās Karalistes un Latvijas, lai Liepājā īstenotu Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektu “Your Health, Your Wealth”, ko organizēja jauniete Monta Norkuse sadarbībā ar Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienību “Jauniešu māja”.


JAUNIEŠU MĀJĀ NOTIKS GRUZIJAS VAKARS

JAUNIEŠU MĀJĀ NOTIKS GRUZIJAS VAKARS

   1.augustā no plkst.18.00 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, organizācija "Radi Vidi Pats" un EVS brīvprātīgais no Gruzijas, Zurabs Kekelidze, aicina visus uz Gruzijas vakaru.

   Zurabs piedalās stratēģiskajā EBD projektā "Corners of Europe”, kā ietvaros pasākumā būs iespēja dzirdēt dažus faktus par Gruziju: kultūra, tradīcijas, vīns, gruzīņu deja, daba. Varēs spēlēt arī gruzīņu vārdu izaicinājumu spēlu, kā arī citas. Pasākuma nobeigumā varēs baudīt ēdienu! 


Liepājas Jauniešu mājā notiks veģetāro burgeru pagatavošanas meistarklase

Liepājas Jauniešu mājā notiks veģetāro burgeru pagatavošanas meistarklase

   14.jūlijā  no plkst. 16.00 līdz 18.00 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24 (ieeja no Bāriņu ielas), interesenti varēs apgūt veģetāro burgeru pagatavošanas noslēpumus. Meistarklasi vadīs liels ajurvēdas fans un pavārs Alvis Zeļģis. Alvis piedāvās izbaudīt sātīgus veģetāros burgerus un pašiem pagatavot savu burgeri.


SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS STARPTAUTISKAJAI MEDIJU NOMETNEI

SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS STARPTAUTISKAJAI MEDIJU NOMETNEI "YOUNG MEDIA SHARKS 2018"

   No 7. līdz 12. augustam Kuldīgas novada Pelčos norisināsies starptautiskā mediju nometne "Young Media Sharks", kur spējīgākie jaunieši no Baltijas nedēļas garumā gūs unikālas zināšanas un praktiskās iemaņas leģendārā Tautas frontes vadītāja un žurnālista Daiņa Īvāna, Somijas sabiedriskā medija YJE jauniešu daļas vadītāja Antti Hirvonena, Latvijas Avīzes karikatūrista Gata Šļūkas un citu labāko mediju jomas ekspertu vadībā.