NOTIKS INFORMATĪVS SEMINĀRS PAR

NOTIKS INFORMATĪVS SEMINĀRS PAR "CAMP AMERICA" UN "AU PAIR IN AMERICA"

   2.oktobrī no plkst. 18.00 līdz 20.00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā "Jauniešu māja" notiks informatīvs seminārs par divām kultūras un pieredzes apmaiņas programmām Amerikas Savienotajās Valstīs - "CAMP AMERICA" un "AU PAIR IN AMERICA".


Jauniešu mājā gatavos dabīgās zobu pastas un šampūnus

Jauniešu mājā gatavos dabīgās zobu pastas un šampūnus

   Sestdien, 22.septembrī plkst.17.00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Jauniešu māja”, Kungu ielā 24, interesenti aicināti uz jauniešu apmaiņas projekta “Your Health, Your Wealth” atskata pasākumu, kurā būs meistarklase dabisko zobu pastu un sauso šampūnu pagatavošanā, viktorīna par zero waste (bezatkritumu dzīvesveidu), kā arī projekta dalībnieku pieredzes stāsti.


Notiks pasākums “Ceļo, studē un strādā Austrālijā”

Notiks pasākums “Ceļo, studē un strādā Austrālijā”

   14.septembrī plkst. 18.00 Liepājas Jauniešu mājā notiks informatīvs pasākums “Ceļo, studē un strādā Austrālijā” par iespēju apvienot studijas, ceļošanu un naudas pelnīšanu Austrālijā.

   Pasākumā runās Artūrs Butāns – liepājnieks ar sešu mēnešu pieredzi studēšanā, darbā un ceļošanā Austrālijā, kā arī Elīna Šmaukstele, biedrības “Jauniešu Ceļojumi” pārstāve, kas palīdz jauniešiem iekārtoties Austrālijā.


Jauniešu mājā notiks saruna par realitāti attiecībās

Jauniešu mājā notiks saruna par realitāti attiecībās

   Otrdien, 11. septembrī plkst. 18.00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Jauniešu māja”, Kungu ielā 24, jaunieši vecumā no 16 līdz 20 gadiem aicināti uz pasākumu “Real Talk: Relationship Realities”, kas notiks diskusiju cikla SarunasUnČajs ietvaros, noskaidrojot atbildes dažādiem jautājumiem par iepazīšanos, draudzību, iemīlēšanos, robežām un attiecību mērķiem.


Notiks pieredzes vakars par dzīvi Amerikas vidusskolā

Notiks pieredzes vakars par dzīvi Amerikas vidusskolā

   Piektdien, 7. septembrī plkst. 18.00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Jauniešu māja” visi interesenti aicināti tikties ar Annu Paulu, kas pēc nodzīvota gada FLEX apmaiņas programmas ietvaros Amerikā, nu ir atgriezusies Latvijā, lai dalītos savā pieredzes stāstā par vidusskolēna dzīvi otrpus okeānam un lauztu stereotipus par dzīvi Amerikā.