JAUNIEŠU MĀJĀ NOTIKS GRUZIJAS VAKARS

JAUNIEŠU MĀJĀ NOTIKS GRUZIJAS VAKARS

   1.augustā no plkst.18.00 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, organizācija "Radi Vidi Pats" un EVS brīvprātīgais no Gruzijas, Zurabs Kekelidze, aicina visus uz Gruzijas vakaru.

   Zurabs piedalās stratēģiskajā EBD projektā "Corners of Europe”, kā ietvaros pasākumā būs iespēja dzirdēt dažus faktus par Gruziju: kultūra, tradīcijas, vīns, gruzīņu deja, daba. Varēs spēlēt arī gruzīņu vārdu izaicinājumu spēlu, kā arī citas. Pasākuma nobeigumā varēs baudīt ēdienu! 


Liepājas Jauniešu mājā notiks veģetāro burgeru pagatavošanas meistarklase

Liepājas Jauniešu mājā notiks veģetāro burgeru pagatavošanas meistarklase

   14.jūlijā  no plkst. 16.00 līdz 18.00 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24 (ieeja no Bāriņu ielas), interesenti varēs apgūt veģetāro burgeru pagatavošanas noslēpumus. Meistarklasi vadīs liels ajurvēdas fans un pavārs Alvis Zeļģis. Alvis piedāvās izbaudīt sātīgus veģetāros burgerus un pašiem pagatavot savu burgeri.


SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS STARPTAUTISKAJAI MEDIJU NOMETNEI

SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS STARPTAUTISKAJAI MEDIJU NOMETNEI "YOUNG MEDIA SHARKS 2018"

   No 7. līdz 12. augustam Kuldīgas novada Pelčos norisināsies starptautiskā mediju nometne "Young Media Sharks", kur spējīgākie jaunieši no Baltijas nedēļas garumā gūs unikālas zināšanas un praktiskās iemaņas leģendārā Tautas frontes vadītāja un žurnālista Daiņa Īvāna, Somijas sabiedriskā medija YJE jauniešu daļas vadītāja Antti Hirvonena, Latvijas Avīzes karikatūrista Gata Šļūkas un citu labāko mediju jomas ekspertu vadībā.


APCEĻO EUROPU, NEMAKSĀJOT NE CENTA PAR TRANSPORTA BIĻETĒM!

APCEĻO EUROPU, NEMAKSĀJOT NE CENTA PAR TRANSPORTA BIĻETĒM!

   Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina ikvienu Latvijas jaunieti, kuram 1. jūlijā būs 18 gadi, izmantot Eiropas Savienības (ES) iniciatīvu DiscoverEU. Tā ļaus aptuveni 15 000 jauniešiem visā Eiropā saņemt ceļošanas pasi un apceļot Eiropu jau šovasar, laika posmā no 9. jūlija līdz 30. septembrim.


DARBS AR JAUNATNI – AKTUĀLS VISĀ EIROPĀ

DARBS AR JAUNATNI – AKTUĀLS VISĀ EIROPĀ

   No 5. līdz 7.jūnijam Eiropas Jauniešu galvaspilsētā Kaiškaiš, Portugālē, norisinājās Erasmus+ ilgtermiņa sadarbības projekta “Europe Goes Local” 2.konference, kurā tika pārstāvētas 22 Eiropas valstis, tostarp arī Latvija. Liepājas pilsētas pašvaldību projektā “Darba ar jaunatni kvalitātes celšana pašvaldībās” pārstāvēja Liepājas Jauniešu mājas projektu vadītāja Daira Knipše.