Notiks pasākums “Ceļo, studē un strādā Austrālijā”

Notiks pasākums “Ceļo, studē un strādā Austrālijā”

   14.septembrī plkst. 18.00 Liepājas Jauniešu mājā notiks informatīvs pasākums “Ceļo, studē un strādā Austrālijā” par iespēju apvienot studijas, ceļošanu un naudas pelnīšanu Austrālijā.

   Pasākumā runās Artūrs Butāns – liepājnieks ar sešu mēnešu pieredzi studēšanā, darbā un ceļošanā Austrālijā, kā arī Elīna Šmaukstele, biedrības “Jauniešu Ceļojumi” pārstāve, kas palīdz jauniešiem iekārtoties Austrālijā.


Jauniešu mājā notiks saruna par realitāti attiecībās

Jauniešu mājā notiks saruna par realitāti attiecībās

   Otrdien, 11. septembrī plkst. 18.00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Jauniešu māja”, Kungu ielā 24, jaunieši vecumā no 16 līdz 20 gadiem aicināti uz pasākumu “Real Talk: Relationship Realities”, kas notiks diskusiju cikla SarunasUnČajs ietvaros, noskaidrojot atbildes dažādiem jautājumiem par iepazīšanos, draudzību, iemīlēšanos, robežām un attiecību mērķiem.


Notiks pieredzes vakars par dzīvi Amerikas vidusskolā

Notiks pieredzes vakars par dzīvi Amerikas vidusskolā

   Piektdien, 7. septembrī plkst. 18.00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Jauniešu māja” visi interesenti aicināti tikties ar Annu Paulu, kas pēc nodzīvota gada FLEX apmaiņas programmas ietvaros Amerikā, nu ir atgriezusies Latvijā, lai dalītos savā pieredzes stāstā par vidusskolēna dzīvi otrpus okeānam un lauztu stereotipus par dzīvi Amerikā.


"Rakstīt rakstīt" nodarbību ciklā slama dzeja!
   Tiekamies uz "Rakstīt rakstīt" nodarbību 30. augusgtā plkst. 14:00 - 17:00 Liepājas Jauniešu mājā. 
   Nu jau visi zina vai apmēram nojauš, kas ir dzejas slams. Bet vai tu zini, kas ir slama dzeja? Ar ko tā atšķiras no citiem dzejas veidiem? Kopā uzšķērdīsim slama dzeju, pētot, no kā tā sastāv un vai arī tu vari kaut ko tādu radīt? 
Dzejniece un radošās rakstniecības apmācītāja Linda Skranda piedāvās apskatīt šo interesanto dzejas paveidu un ar dažādām metodēm pašiem uztapināt savus radošos darbus. Nodarbības otrajā daļā ip hop mākslinieki, arī dzejdari Siskela un Čuks pastāstīs par ritma nozīmi tekstā un piedāvās praktiskus veidus teksta ritmizēšanā.


Apmaiņas projektā “Your Health, Your Wealth” jaunieši mācās darot

Apmaiņas projektā “Your Health, Your Wealth” jaunieši mācās darot

   No 24. līdz 30.jūlijam Liepājā, viesu mājā “Ērgļi” pulcējās ap 30 jauniešu no Horvātijas, Kipras, Rumānijas, Apvienotās Karalistes un Latvijas, lai Liepājā īstenotu Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektu “Your Health, Your Wealth”, ko organizēja jauniete Monta Norkuse sadarbībā ar Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienību “Jauniešu māja”.