SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS STARPTAUTISKAJAI MEDIJU NOMETNEI

SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS STARPTAUTISKAJAI MEDIJU NOMETNEI "YOUNG MEDIA SHARKS 2018"

   No 7. līdz 12. augustam Kuldīgas novada Pelčos norisināsies starptautiskā mediju nometne "Young Media Sharks", kur spējīgākie jaunieši no Baltijas nedēļas garumā gūs unikālas zināšanas un praktiskās iemaņas leģendārā Tautas frontes vadītāja un žurnālista Daiņa Īvāna, Somijas sabiedriskā medija YJE jauniešu daļas vadītāja Antti Hirvonena, Latvijas Avīzes karikatūrista Gata Šļūkas un citu labāko mediju jomas ekspertu vadībā.


APCEĻO EUROPU, NEMAKSĀJOT NE CENTA PAR TRANSPORTA BIĻETĒM!

APCEĻO EUROPU, NEMAKSĀJOT NE CENTA PAR TRANSPORTA BIĻETĒM!

   Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina ikvienu Latvijas jaunieti, kuram 1. jūlijā būs 18 gadi, izmantot Eiropas Savienības (ES) iniciatīvu DiscoverEU. Tā ļaus aptuveni 15 000 jauniešiem visā Eiropā saņemt ceļošanas pasi un apceļot Eiropu jau šovasar, laika posmā no 9. jūlija līdz 30. septembrim.


DARBS AR JAUNATNI – AKTUĀLS VISĀ EIROPĀ

DARBS AR JAUNATNI – AKTUĀLS VISĀ EIROPĀ

   No 5. līdz 7.jūnijam Eiropas Jauniešu galvaspilsētā Kaiškaiš, Portugālē, norisinājās Erasmus+ ilgtermiņa sadarbības projekta “Europe Goes Local” 2.konference, kurā tika pārstāvētas 22 Eiropas valstis, tostarp arī Latvija. Liepājas pilsētas pašvaldību projektā “Darba ar jaunatni kvalitātes celšana pašvaldībās” pārstāvēja Liepājas Jauniešu mājas projektu vadītāja Daira Knipše.


APMĀCĪBAS PAR BEZDARBU JAUNIEŠU VIDŪ “YOUTH WORK FOR EMPLOYABILITY”

APMĀCĪBAS PAR BEZDARBU JAUNIEŠU VIDŪ “YOUTH WORK FOR EMPLOYABILITY”

   No 20. līdz 29.maijam Liepājas jaunietes Andžela Timofejeva un Jolanta Kripa piedalījās starptautiskās apmācībās “Youth Work for Employability”, kas norisinājās Itālijā, Sicīlijas ciematā Temini Imerese.

  Galvenā apmācību tēma bija bezdarba iemesli jauniešu vidū dažādās Eiropas valstīs, kā arī līderības prasmju nozīme un to apguve.


AIZVADĪTS LIEPĀJAS JAUNIEŠU FESTIVĀLS 2018

AIZVADĪTS LIEPĀJAS JAUNIEŠU FESTIVĀLS 2018

   26.maijā pirmo reizi Ģimenes svētku ietvaros norisinājās Liepājas Jauniešu festivāls, kas dienas noslēgumā pierībināja Jūrmalas parka apkārtni. Kūrmājas prospekta galā notika ekstrēmāko Liepājas jauniešu kopšovs, piedaloties hip-hop deju grupai “Red Lions Dance studio”, BMX velobraucējiem no “Rave Team” un ielu vingrotājiem no “Workout Generation”.