Bezmaksas manikīra un vizāžistu kursi!

Bezmaksas manikīra un vizāžistu kursi!

Tava iespēja! Padalies ar ziņu!

Jauniešiem 15 - 29 gadiem - Ja nestrādā un nemācies -
šī ir tava iespēja saņemt vizāžistu vai manikīra kursus Liepājā bez maksas! Dalies ar ziņu, lai par to uzzin tava draudzene!

Piedāvājam projekta "PROTI un DARI!" ietvaros apgūt profesiju, kā arī citas darbam nepieciešamās prasmes jauniešiem, kas nestrādā, nemācās un nav reģistrēti NVA kā bezdarbnieki.


Discovering cultures through media

Discovering cultures through media

Jauniešu apmaiņas projekts “Discovering cultures through media” norisinājās divas nedēļas Trappeto ciematā, Sicīlijā. Projektā tika izvēlēti 26 dalībnieki, vecumā no 17 līdz 30 gadiem, no Itālijas,  Latvijas, Igaunijas, Francijas un Maķedonijas.

Projekta mērķis bija caur dažādu veidu aktivitātēm, grupu darbu, radošajām darbnīcām un diskusijām paplašināt dalībnieku redzesloku un attīstīt kritisko domāšanu. Apmaiņas programmā notika diskusijas un aktivitātes saistībā ar to, kā plašsaziņas līdzekļi ataino dažādas kultūras un veicina stereotipus, propagandu plašsaziņas līdzekļos, mediju pārliecināšanas un manipulēšanas metodēm, kā arī par to, kā apstrādāt un novērtēt informāciju.


Dānijas piedzīvojums

Dānijas piedzīvojums

Guldborgsund Ungdomsskole organizētais jauniešu apmaiņas projekts "Connected-3" norisinājās augusta pirmajā nedēļā Dānijā, pilsētā Nørre Alslev. Projekts tika izstrādāts sadarbībā ar partneriem: Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs (LV); Klaipēdas Vaiku brīvdabas centrs (LT) un Helsinku pionieri / SDPL Helsingin un Uudenmaan piirijarjestro ry (FI). Radošo darbnīcu virzieni bija trīs: mūzikas producēšana un dziesmas tekstu rakstīšana; R&B dejas; mūsdienu uzveduma drāma. Prasīgi radošo darbnīcu vadītāji pret dalībniekiem, patiešām sasniedza iecerētos rezultātus, gūstot darba augļu garšu ikkatrā nometnes dalībniekā.


Молодежный фестиваль 2017

Молодежный фестиваль 2017

В начале августа город Лиепая мог гордиться различными мероприятиями,  но самое главное мероприятие, которого ждала вся молодежь нашего города и окрестностей, а так же гости - Международный Молодежный фестиваль 2017 и соревнования по Гетто футболу, который состоялся 12 августа.

Начало мероприятие началось в 14:00 около концертного зала Дзинтарс на автостоянке. Было много желающих поучаствовать в соревнованиях по Гетто футболу, а также в различных мастерских.


Jauniešu festivāls 2017

Jauniešu festivāls 2017

Augustā Liepāja verēja lepoties ar vairākiem lieliskiem pasākumiem. Jauniešiem saistošākais un svarīgākais notikums bija Starptautiskā Jaunantes dienas svinības 12. augustā, kuras ietvaros norisinājās Jauniešu festivāls un Ghetto ielu futbola čempionāts.

 

Jau sākot ar 14:00 “Lielā Dzintara” koncertzāles stāvlaukumā Liepājas un citu pilsētu jauniešu pulcējās, lai spēlētu futbolu, piedalītos darbnīcās un citās aktivitātēs.