Pirmā palīdzība un cukura diabēts -cik tas ir nopietni?

Pirmā palīdzība un cukura diabēts -cik tas ir nopietni?

Otrdien, 12.februārī, no plkst.18:30 Liepājas jauniešu mājā norisināsies RSU SVSLF Liepājas filiāles kursa lekcija par Pirmās medicīniskās palīdzības veikšanu un kā rīkoties situācijās kā autoavarījas vai nejauši kritieni uz slidenas ielas.

Kā arī 19.februārī Liepājas jauniešu mājā sākot no plkst.18:30 līdz 20:00 vārēs uzzināt un piedalīties sarunās par cukura diabētu gan jauniešu vidū, ģimenes dzīvē un kā tas iespaido ik katru no mums. 

Par cukura diabētu, bieži vien sabiedrībā šī ir mums aktuāla tēma, taču vai mēs dzirdot esam padomājuši, ko tas īsti nozīmē un vai tas skar Tevi pašu, mūsu ģimeni, draugus, apkārtējo vidi.

Dalība pasākumos ir bezmaksas.

Apmeklē pasākumus arī Facebook lapā : 

Pirmā palīdzība https://www.facebook.com/events/369610430437974/

Cukura diabēts https://www.facebook.com/events/538530763308792/

 


Tikšanās ar Pieci.lv

Tikšanās ar Pieci.lv


Šo ceturtdien plkst.19:00 Liepājas jauniešu mājā viesosies Latvijas Radio pieci rīta pārraides "Pieci rīti" komanda - Toms Grēviņš, Inese Pučeka un Uldis Ziediņš.
Atnāc un iepazīsti kāds ir rīts aiz mikrofona, kāda ir dienas gaita un kā tad īsti ir celties plkst. 04:00 no rīta.

Liepājas jauniešu māja atrodas Kungu ielā 24 , bet ieeja no Bāriņu ielas. Nāc un pievienojies!

 

 


Jauniešu mājā apgūs prasmes uzņēmējdarbībā

Jauniešu mājā apgūs prasmes uzņēmējdarbībā

   Sākot ar 15.janvāri no plkst. 14.30 līdz 18.00 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, jaunieši vecumā līdz 20 gadiem un jauniešiem, kam ir savs Skolēnu mācību uzņēmums, aicināti uz praktiskām darbnīcām uzņēmējdarbības prasmju attīstīšanā, kas notiks sadarbībā ar Kurzemes Biznesa inkubatoru.


Jauniešu māja aicina uz radošās rakstniecības pasākumu “Rakstīt rakstīt”

Jauniešu māja aicina uz radošās rakstniecības pasākumu “Rakstīt rakstīt”

   Trešdien, 16.janvārī no plkst. 16.00 līdz 17.30 Liepājas Jauniešu mājas, Kungu ielā 24, Linda Skranda aicina interesentus uz radošās rakstniecības pasākumu “Rakstīt rakstīt”, šoreiz veltot tēmu reakcijām uz apkārt notiekošo.


IMPRO teātra šovs "UZMANĪBU! SLIDENS!"

21. decembrī 19:00 Liepājas Jauniešu mājas improvizācijas teātris "Brīvais Stils" rīko savu šā gada noslēguma šovu "UZMANĪBU! SLIDENS!" aicinām Tevi vēl pirms nākošā gada sākuma uzņemt kārtīgu C vitamīna smieklu devu šai slidenajā laikā... Kas to zina, varbūt nākošgad arī Tu vēlēsies piedalīties improvizācijas teātrī. 

 

Tiekamies 21. decembrī Liepājas Jauniešu mājā, Kungu 24 (ieejas no Bāriņu ielas)!