Lec kopā ar FLEX un mācies ASV!

Lec kopā ar FLEX un mācies ASV!

9.-10. klases jaunieši un pārējie, kam interesē ASV!
2.oktobrī 17:00 Liepājas Jauniešu mājā tiekamies ar FLEX (Future Leader Exchange Program) Alumna programmas dalībnieci Silvu Bišofu, kura pagājušo mācību gadu pavadīja pilnīgi atmaksātā vidusskolas apmaiņas programmā ASV. 


Emmas EVS piedzīvojums - Dublis Nr.1

Emmas EVS piedzīvojums - Dublis Nr.1

Viena lieta par kuru es vienmēr esmu bijusi pārliecināta – man nav vajadzības uzsākt mācības augstskolā tieši pēc vidusskolas beigšanas. Pirms izlemt par studijām, kam būs milzīga ietekme uz manu vispārējo dzīvi un kas noteiks manu nākotnes karjeru, es vēlējos ņemt pārtraukumu un gūt mazliet pieredzes ārzemēs.


Impro kokteilis

Impro kokteilis "Ārprātīgs Pilnpiens"

23. septembrī plkst. 19:00 IMPRO pārdzīvojums trīs daļās! 
Jaunieši, kuri mīl improvizācijas teātri no Madonas, Rīgas, Valmieras un Liepājas cienās ar laba noskaņojuma kokteili Jauniešu mājā, Kungu ielā 24.

Nāc un baudi!

Ieeja par brīvu!


Karstākās ziņas par saules aptumsumiem!

Karstākās ziņas par saules aptumsumiem!

22. septembrī 18:30 Jauniešu mājā viesosies astronomijas fans Daumants Vidiņš, kurš šoreiz stāstīs par saviem piedzīvojumiem ASV šajā vasarā. 

Kāpēc Daumants devās uz štatiem? Tāpēc, ka 2017. gada 21. augustā notika iespaidīgs saules aptumsums, kas šķērsoja 13 štatus.


Jauniešu etnodienas Liepājā

Jauniešu etnodienas Liepājā

Laikā no 2017.gada 15. līdz 17.septembrim Liepājā notiks “Jauniešu Etnodienas”. Astoto gadu kopā pulcēsies etniskajā kultūrā ieinteresēti jaunieši no visas Latvijas. Dalībniekiem būs iespēja piedalīties radošās nodarbībās, tikties kopīgā muzicēšanā un danču vakaros, savukārt 17.septembrī plkst.12.00 Jauniešu mājas un Folkloras centra “Namīns” kopīgajā pagalmā visi interesenti gaidīti Etnodienu noslēguma koncertā. “Jauniešu Etnodienas” ir Latvijas valsts simtgades programmas notikums, ko rīko Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru.