KustiNācija

KustiNācija

Šo piektdien, 11.oktobrī, 17.00 Jauniešu mājā veselības sporta trenere Anete Kopštāla-Kupe aicina uz nelielu izkustēšanos Veselības ministrijas sabiedrības informēšanas kampaņas “KustiNācija” ietvaros. Anete mums parādīs, kā izkustēties no paša rīta vai esot darba vietā enerģiskākai dienai. Speciāls apģērbs nav nepieciešams. Pasākuma ilgums līdz 40 min. 


Dream Foundation – visiem, kas vēlas studēt ārzemēs!

Dream Foundation – visiem, kas vēlas studēt ārzemēs!

Šī gada 10.oktobrī plkst. 17:00 Liepājas Jauniešu mājā viesosies starptautiska organizācija Dream Foundation. Pasākuma laikā jauniešiem būs iespēja uzzināt par studiju iespējām ārzemju augstskolās. Tiks apskatīti gan ārzemju izglītības plusi un mīnusi, gan sniegta informācija par studiju finansējuma iespējām un sadzīviskiem jautājumiem un risinājumiem, studējot ārzemēs.


Lekcija

Lekcija "Pārtikas merķējumi"

Trešdien, 2. oktobrī notiks lekcija par veselīga uztura veicinošu tēmu “Pārtikas marķējumi”, kuras laikā kvalificēta uztura speciāliste Līga Jaunzema pastāstīs par sabalansēta uztura pamatprincipiem un to, kurai informācijai ir nepieciešams pievērst uzmanību pārtikas produktu marķējumā.


Vai Kādreiz Esi? “Izaugsmes treniņi”

Vai Kādreiz Esi? “Izaugsmes treniņi”

Liepājas "Jauniešu māja" aicina jauniešus vecumā no 13 – 17 gadiem pievienoties neformālai jauniešu grupai “Izaugsmes treniņi”, kuros runāsim par jauniešu dzīvē aktuālām, taču mazāk apspriestām tēmām. Pirmās tikšanās notiks 18. un 25. septembrī, plkst. 17.00, Kungu ielā 24, Liepājā.


Kafija ar politiķiem Liepājā

Kafija ar politiķiem Liepājā

Šī gada 30. septembrī, plkst 14.00- 17.00, Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Lielajā zālē notiks jauniešu un lēmumu pieņēmēju diskusija, uz kuru ir aicināts jebkurš Liepājas jaunietis 13- 25 gadu vecumā. Diskusijā tiks prezentēti Liepājas jauniešu aptaujas rezultāti, Baltijas jauniešu labbūtības pētījuma rezultāti un tiks diskutēts par jaunatnes jomas problēmjautājumiem Liepājā.