Vides Spēles

Vides Spēles

9. Novembrī 12.00 - 16.00 Pērkones atpūtas parkā, Pērkones ielas galā pie Jūras, Liepājā notiks zaļš pasākums  - Vides Spēles. JM šajā dienā aicina pievienoties radoši zaļam un aktīvam pasākumam.


Diskusija

Diskusija "Kafija ar politiķiem Liepājā"

Šī gada 30. oktobrī, plkst. 14.00 - 17.00, LIAA Liepājas biznesa inkubatorā notiks projekta “Kafija ar politiķiem Liepājā” otrā jauniešu un lēmumu pieņēmēju diskusija, uz kuru ir aicināts jebkurš Liepājas jaunietis 13 - 25 gadu vecumā. Diskusijā notiks atskats uz septembra diskusiju un tās laikā definētajiem izaicinājumiem, kā arī kopīgi tiks izstrādātas rezolūcijas šo izaicinājumu risināšanai un jaunatnes jomas pilnveidošanai Liepājas pilsētā.


Neformāla tikšanās ar Latvijas brīvprātīgajiem no Gruzijas!

Neformāla tikšanās ar Latvijas brīvprātīgajiem no Gruzijas!

25 oktobri 17:00 Kungu iela 24 "Jauniešu mājā" notiks neformāla tikšanās ar  brīvprātīgo komandu no Latvijas, kura pēc sešu nedēļu "Solidarity Cycles" (Solidaritātes Cikli) projekta atgirezušies Latvijā. Projekts tika organizēts ar "European Solidarity Corps un Radi Vidi Pats" atbalstu Gruzijā.


Nāc pajautā! Stambulas konvencija. Cilvēku tirdzniecība

Nāc pajautā! Stambulas konvencija. Cilvēku tirdzniecība

Centrs MARTA (MARTA un MARTA Liepāja) 23.oktobrī plkst. 15:00  aicina interesentus uz sarunu par cilvēku tirdzniecību un Eiropas Padomes Konvenciju par vardarbības pret sievietēm un vardarbību ģimenē novēršanu un apkarošanu, pazīstamu arī kā Stambulas konvenciju. Pasākums notiks Liepājas Jauniešu mājā (Liepājas "Jauniešu Māja").


Karjeras attīstības atbalsta pasākums „Es – jaunais uzņēmējs”

Karjeras attīstības atbalsta pasākums „Es – jaunais uzņēmējs”

Š.g. 18. oktobrī plkst. 15.00 – 16.35 „Jauniešu mājā” notiks karjeras attīstības atbalsta pasākums „Es – jaunais uzņēmējs”. Pasākuma ietvaros  norisināsies paneļdiskusija, kurā piedalīsies 3 jaunieši – Ralfs Rogaļevs, Kristiāns Lancmanis un Reinis Nikuļcevs, lai dalītos savā uzņēmējdarbības pieredzē.