“Jauniešu mājas” video skolas audzēkņu filmas  „Mazbānītis” pirmizrāde

“Jauniešu mājas” video skolas audzēkņu filmas „Mazbānītis” pirmizrāde

Š.g. 17. decembrī plkst. 17.00 – 19.00 „Jauniešu mājā” notiks video skolas audzēkņu veidotās filmas “Mazbānītis” pirmizrāde, kura tapusi video skolas pasniedzēja Naura Vildes un Līvas Vildes vadībā.


Atgriešanās zaļajā zemē

Atgriešanās zaļajā zemē

Š.g. 14. decembrī plkst. 17.00 – 19.00 „Jauniešu mājā” notiks Erasmus+ jauniešu apmaiņas atskata pasākums „Atgriešanās zaļajā zemē”. Pasākumu organizē apmaiņas dalībnieki, lai aicinātu jauniešus iepazīt Grenlandes kultūru, piedalīties aizraujošā viktorīnā un audumu maisiņu veidošanasdarbnīcā.


''Šie nav Ziemassvētki

''Šie nav Ziemassvētki"

Ikviens jaunietis ir aicināts piedalīties un apmeklēt šī gada open stage ''Šie nav Ziemassvētki", 28. decembrī, plkst. 18.00, Liepājas jauniešu mājā (Kungu ielā 24) , kur katram būs iespēja uzstāties un parādīt savu talantu. Pieteikšanās anketa pieejama ej.uz/openjm . Simpātiju balvas nodrošinās Grēēks un manisvetki.lv.


Savādāka medicīna

Savādāka medicīna

Š.g. 5. decembrī plkst. 16.00 – 19.00 “Jauniešu mājā” notiks neformāla saruna “Savādāka medicīna”. Pasākumā viesosies Ilona Jēce un Baiba Jurčenko, lai aicinātu jauniešus uz diskusiju par to, kāda, jauniešu prāt, vārdam “medicīna” ir nozīme mūsdienās.


Erudīcijas spēle

Erudīcijas spēle

Lai pievērstu jauniešu uzmanību, kā arī, lai veicinātu jauniešu zināšanas un kliedētu mītus par HIV/AIDS infekciju slimībām, atzīmējot Pasaules AIDS dienu, šā gada 30. novembrī, sestdien pl. 17.00 Liepājas “Jauniešu mājā”, Kungu ielā 24, norisināsies izglītojošs pasākums jauniešiem - erudīcijas spēle par HIV un AIDS saslimšanu.