"Karjeras nedēļa"

No šī gada 9. līdz 13. martam Liepājas pilsētā norisināsies “Radošuma dienas - 2020” un Liepājas “Jauniešu mājā”, Kungu ielā 24, šī nedēļa tiek veltīta jauniešiem svarīgai  tēmai - karjera.  


Tava dzīves karjera

Tava dzīves karjera

Š.g. 14. martā plkst. 17.00 – 19.00 „Jauniešu mājā” notiks Erasmus+ jauniešu apmaiņas atskata pasākums “Tava dzīves karjera”.Pasākuma laikā apmaiņas dalībnieki dalīsies ar saviem iespaidiem par piedzīvoto siltajā Kipras salā, kur kopā ar vēl septiņiem Eiropas valstu pārstāvjiem viņi diskutēja par uzņēmējdarbību un jauniešu nodarbinātību Eiropā. 


Erasmus+ jauniešu apmaiņas projekts “Disconnect to Reconnect”

Erasmus+ jauniešu apmaiņas projekts “Disconnect to Reconnect”

Ja esi gatavs 10 dienas nolikt malā viedierīces, veidot veselīgākās attiecības ar modernajām tehnoloģijām, ieskatīties sevī un savās attiecības ar apkārtējo pasauli un dabu, tad pievienojies #EramsuPlus  Jauniešu apmaiņas projektam - “Disconnect to Reconnect”.


Karaoke bārs

Karaoke bārs

Liepājas "Jauniešu māja" Kungu ielā 24 aicina jauniešus uz pasākumu "Karaokes bārs". Pasākuma programmā - mīļāko karaokes dziesmu dziedāšana, šautriņu mešanas sacensības, novuss un laušanās ar rokām.


Erasmus+ jauniešu apmaiņas projekts “Life Choices from Youth to Adulthood”.

Erasmus+ jauniešu apmaiņas projekts “Life Choices from Youth to Adulthood”.

Iespēja 5 jauniešiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem piedalīties “Erasmus+” jauniešu apmaiņas projektā “When the Environment Creates”.

Jauniešu apmaiņa sevī vienos divus mūsdienu izaicinājumus - dabas aizsardzību un jauniešu nodarbinātību. Ja Tev patīk meklēt risinājumus un saskatīt iespējas, tad šis projekts ir paredzēts tieši Tev, lai atvērtu vēl nebijušu skatījumu uz to, kā dabas aizsardzība var nodrošināt bezdarba līmeņa samazināšanos Eiropas jauniešu vidū. Apmaiņas laikā tiks meklēti risinājumi mūsu planētas resursu pārvaldībai, jo īpaši ūdens lietojumam.