''Šie nav Ziemassvētki

''Šie nav Ziemassvētki"

Ikviens jaunietis ir aicināts piedalīties un apmeklēt šī gada open stage ''Šie nav Ziemassvētki", 28. decembrī, plkst. 18.00, Liepājas jauniešu mājā (Kungu ielā 24) , kur katram būs iespēja uzstāties un parādīt savu talantu. Pieteikšanās anketa pieejama ej.uz/openjm . Simpātiju balvas nodrošinās Grēēks un manisvetki.lv.


Savādāka medicīna

Savādāka medicīna

Š.g. 5. decembrī plkst. 16.00 – 19.00 “Jauniešu mājā” notiks neformāla saruna “Savādāka medicīna”. Pasākumā viesosies Ilona Jēce un Baiba Jurčenko, lai aicinātu jauniešus uz diskusiju par to, kāda, jauniešu prāt, vārdam “medicīna” ir nozīme mūsdienās.


Erudīcijas spēle

Erudīcijas spēle

Lai pievērstu jauniešu uzmanību, kā arī, lai veicinātu jauniešu zināšanas un kliedētu mītus par HIV/AIDS infekciju slimībām, atzīmējot Pasaules AIDS dienu, šā gada 30. novembrī, sestdien pl. 17.00 Liepājas “Jauniešu mājā”, Kungu ielā 24, norisināsies izglītojošs pasākums jauniešiem - erudīcijas spēle par HIV un AIDS saslimšanu.


Vides Spēles

Vides Spēles

9. Novembrī 12.00 - 16.00 Pērkones atpūtas parkā, Pērkones ielas galā pie Jūras, Liepājā notiks zaļš pasākums  - Vides Spēles. JM šajā dienā aicina pievienoties radoši zaļam un aktīvam pasākumam.


Diskusija

Diskusija "Kafija ar politiķiem Liepājā"

Šī gada 30. oktobrī, plkst. 14.00 - 17.00, LIAA Liepājas biznesa inkubatorā notiks projekta “Kafija ar politiķiem Liepājā” otrā jauniešu un lēmumu pieņēmēju diskusija, uz kuru ir aicināts jebkurš Liepājas jaunietis 13 - 25 gadu vecumā. Diskusijā notiks atskats uz septembra diskusiju un tās laikā definētajiem izaicinājumiem, kā arī kopīgi tiks izstrādātas rezolūcijas šo izaicinājumu risināšanai un jaunatnes jomas pilnveidošanai Liepājas pilsētā.