Piesakies EBD projektam Rumānijā

Piesakies EBD projektam Rumānijā

Jaunietim vecumā no 18 līdz 30 gadiem ir iespēja doties Eiropas brīvprātīgā darba projektā uz Rumāniju. Projekts sākas 2015. gada 1. jūlijā un ilgst līdz 2016. gada 1. jūlijam. 


Nāc un uzzini vairāk par Eiropas Brīvprātīgo darbu

Nāc un uzzini vairāk par Eiropas Brīvprātīgo darbu

Uzsākot jauno mācību semestri, nevalstiskā organizācija Radi Vidi Pats sadarbībā ar Liepājas Bērnu un Jauniešu centru (LBJC) aicina Liepājas jauniešus un visus intresentus ceturtdien, 15. janvārī plkst. 18.00  uz Eiropas Brīvprātīgā darba pieredzes stāstu vakaru LBJC "JAUNIEŠU MĀJĀ", Kungu ielā 24.


Tik līdzīgas. Tik atšķirīgas. Tik Eiropeiskas!

Tik līdzīgas. Tik atšķirīgas. Tik Eiropeiskas!

Eiropas Komisija vēlas uzzināt tavas domas: Kāda ir tava pieredze paplašinātajā Eiropas Savienībā? Kā paplašinātā Eiropas Savienība var risināt nākotnes izaicinājumus? Esi no 18 līdz 25 gadus vecs? Piedalies konkursā „Tik līdzīgas. Tik atšķirīgas. Tik Eiropeiskas!”, atbildot uz vienu no Eiropas Komisijas uzdotajiem jautājumiem. Tev ir iespēja laimēt trīs dienu ceļojumu uz Briseli. Iesūti savu sacerējumu līdz 2015. gada 27. februārim.


"RUNĀ! KLAUSIES!" - apmācību kurss, lai veicinātu jauniešu dalību lēmumu pieņemšanā

Ja tu bieži iedomājies, ka vēlies vairāk iesaistīties sabiedrības norisēs, ja tu tici, ka mums ir jāattīsta inovatīvas pieejas un jārada vieta, kur jaunieši un valsts iestāžu darbinieki var kopīgi strādāt... Tad noteikti piesakies šim apmācību kursam Ungārijā, Budapeštā! Tas norisināsies no 2015. gada 1. līdz  7. martam. Pieteikšanās līdz 18. janvārim.


Kārļa Lielā balva: sākusies pieteikšanās 2015. gada konkursam!

Kārļa Lielā balva: sākusies pieteikšanās 2015. gada konkursam!

Vai esi 16-30 gadus vecs(-a) un piedalies Eiropas mēroga projektā? Izmanto iespēju un piesakies Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvas konkursam, kura mērķis ir jauniešu vidū veicināt Eiropas apziņas veidošanos. Pieteikšanās sākās 2014. gada 2. decembrī un ilgs līdz 2015. gada 2. februārim. Uzvarētāji iegūst ne tikai atzinību un iespēju iepazīstināt plašāku auditoriju ar savu projektu, bet arī naudas balvu