Aicinājums pieteikties Strukturētā dialoga nacionālajai konferencei

Aicinājums pieteikties Strukturētā dialoga nacionālajai konferencei

Latvijas Jaunatnes padome aicina jauniešus, lēmumu pieņēmējus un jaunatnes darbiniekus piedalīties Strukturētā dialoga nacionālajā konferencē, kas notiks no 26. līdz 27.februārim, Rīgā. Konferences galvenā tēma ir jauniešu iespēju veicināšana politiskai līdzdalībai. Konferences laikā tiks prezentēti strukturētā dialoga Kurzemes, Zemgales, Vidzemes, Latgales un Rīgas reģionālo konsultāciju secinājumi, un izstrādātas rekomendācijas jauniešu politiskās līdzdalības veicināšanai nacionālajā un Eiropas līmenī. 


Vai esi gana dulls?

Vai esi gana dulls?

9.februāri pulkst. 16:00 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24 būs iespēja piedalīties dažādos atjautības uzdevumos pasākumā ,, Vai esi gana Dulls?” Uzdevumus būs jāpilda individuāli, sacenšoties ar citiem par labāko vai ātrāko rezultātu.


Zīmējumu izstāde

Zīmējumu izstāde "Arhīvs"

,,Zīmējums ir vienīgā „valoda”, kas saprotama visās pasaules malās.”


Galda spēļu turnīrs

Galda spēļu turnīrs

6.februārī plkst.18:00 jauniešu mājā norisināsies galda spēļu turnīrs. Alias, Twister, Novuss, dambrete, riču raču, UNO un Latvija. 


Strukturētā dialoga apkopojums

Strukturētā dialoga apkopojums

Šī gada 20.janvārī Liepājā, Jauniešu mājā norisinājās strukturētais dialogs, kurā jaunieši kopā ar Liepājas deputātiem diskutēja par aktuāliem jautājumiem.