Jauniešu izstāde

Jauniešu izstāde "AiPs"

No 17. februāra tirdzniecības nama "Kurzeme" 3. stāvā notiks Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas jauniešu grafikas dizaina darbu izstāde "AiPs", portālam pavēstīja Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas pārstāvji.


LDMV auzdēkņu projekts RaPaPro

LDMV auzdēkņu projekts RaPaPro

Sestdien, 21.februārī,  pulksten 14.00 tirdzniecības centrā "BAATA" ar radošo partnerības performanci un izstādes atklāšanu tiks noslēgts radošās partnerības projekts (RaPaPro), kuru no 2014.gada septembra īsteno Liepājas Dizaina un mākslas vidusskola (LDMV). 


Karjeras kafejnīca aicina - nāc izveido savu Motivācijas vēstuli un CV

Karjeras kafejnīca aicina - nāc izveido savu Motivācijas vēstuli un CV

Šo ceturtdien (19.02) visiem jauniešiem, kas ir ieinteresēti uzzināt kā izveidot CV un motivācijas vēstuli angliski vai apsver domu pieteikties Eiropas Brīvprātīgajā darbā (EBD)* ir iespēja ierasties uz pirmo Karjeras Kafejnīcas nodarbību, kas notiks no 18.00 līdz 20.00 LBJC Jauniešu Mājā (Kungu iela 24). 


Bezmaksas seminārs par komunikāciju

Bezmaksas seminārs par komunikāciju

„Europe Direct” informācijas centrs sadarbībā ar Liepājas pilsētas domi un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Dienvidkurzemes reģionālo nodaļu 27. februārī, no plkst. 12.00 līdz 18.00 Liepājas pilsētas domes zālē, Rožu ielā 6, ikvienu interesentu aicina apmeklēt bezmaksas semināru  „Komunikācijas stilu darbnīca”.


Aizvadīta Pasaules Radio diena

Aizvadīta Pasaules Radio diena

13. februārī, svinot Pasaules Radio dienu, ko UNESCO šogad īpaši rosināja sagaidīt un atzīmēt, iesaistot jauniešus mediju satura veidošanā, radio internetā SPIN FM ēterā bija dzirdama īpaša programma «Atkal Satikšanās».