Jauno grupu koncerts

Jauno grupu koncerts

27.martā plkst. 18:00 Jauniešu mājā norisināsies jauno grupu koncerts. Ik vienam Liepājas jaunietim ir iespējams pieteikt savas grupas dalību koncertā. Līdz 15.martam rakstot uz e-pastu jauniesumaja@liepajasbjc.lv 

Vēstulē jānorāda grupas nosaukums un izpildāmās dziesmas. Koncerta programma un koncepcija tiks precizēta pēc pieteikšanās. 


Nepieciešami brīvprātīgie!

Nepieciešami brīvprātīgie!

Vai vēlies būt brīvprātīgais kādā no Eiropas projektiem?


Tikšanās ar jauniešiem no Čehijas

Tikšanās ar jauniešiem no Čehijas

26. februārī no plkst. 18:00 līdz 19:00 Jauniešu mājā, Kungu 24 J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolas skolēnu līdzpārvlade un COMMENIUS projekta partneri no Čehijas aicina uz informatīvu tikšanos par tēmu „Studiju sistēma, iespējas un ikdienas dzīve Čehijā”. 


Saruna ar mākslinieku Ēriku Vilsonu

Saruna ar mākslinieku Ēriku Vilsonu

25.februāri pulkst. 18:00 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24  brīvā sarunā ar mākslinieku Ēriku Vilsonu.  Visiem būs iespēja uzdot savus jautājumus, uzzināt ko jaunu un piedalīties izrādē ,,Nezāles". Aicināti visi interesenti!


Muzikāla zibakcija kā ieskaņas pasākums koncertuzvedumam

Muzikāla zibakcija kā ieskaņas pasākums koncertuzvedumam "Es esmu Liepāja"

Aicinām piedalīties zibakcijā, kas tiek organizēta kā ieskaņas pasākums koncertuzvedumam "Es esmu Liepāja" (notiks š.g. 20. un 21.martā). Zibakcijas laikā kopkorim paredzēts nodziedāt dziesmu "Liedagā" ar ģitāru pavadījumu.

Norises laiks: 7. martā plkst. 12.00

Norises vieta: Liepājas Pētertirgus.