Foto orientēšanās

Foto orientēšanās "Mēs mīlam tevi Liepāja"

2015.gada 13.martā norisināsies foto orientēšanās "Mēs mīlam tevi Liepāja". Ik viens 10. - 12. klašu audzēknis ir aicināts veidot komandu, kura sastāv no 6 skolēniem un viena skolotāja. Komanda jāpiesaka līdz 9.martam, sūtot pieteikumu uz  e-pastu dianafug@inbox.lv.

 


Akcija

Akcija" Ideju laboratorija"

Tev ir idejas, kā uzlabot jauniešu dzīvi Eiropā? Vai tu zini, kā motivēt jauniešus aktīvi līdzdarboties sabiedrības norisēs? Ja vēlies izteikt savu viedokli par to, kā iesaistīt jauniešus dažādās aktivitātēs, kā aicināt līdzdarboties nevalstiskajās organizācijās, kā sociālie mediji spēj ietekmēt jaunieti, kādas jomas jauniešiem šobrīd ir aktuālas, tad aizpildi pieteikuma anketu līdz 10. martam!

 


Tikšanās ar festivāla Charlotta MotoFest menedžeri

Tikšanās ar festivāla Charlotta MotoFest menedžeri

Jauniešu mājā 6.martā plkst. 16:00 viesosies UBC ietvaros Polijā notiekošā festivāla Charlotta MotoFest menedžeri.

Aicinām uz tikšanos visus jaunos mūziķus un grupas, kam būtu interese uzzināt vairāk par šo pasākumu un varbūt tur piedalīties


Video konkursu „Ko Tev nozīmē apvienotā Eiropa?”

Video konkursu „Ko Tev nozīmē apvienotā Eiropa?”

Eiropas Komisija ar prieku izsludina video konkursu „Ko Tev nozīmē apvienotā Eiropa?”. Konkursā var piedalīties Eiropas Savienības jaunieši vecumā no 13 līdz 15 gadiem, kā arī jaunieši no kandidātvalstīm un potenciālajām Dienvidaustrumeiropas kandidātvalstīm.

Liec lietā izdomu un laimē ceļojumu uz Briseli! Nofilmē savu pieredzi un izklāsti savu viedokli vienas minūtes ilgā video!

 


Lepojamies!

Lepojamies!

Apbalvoti LJP jauniešu video konkursa "Jaunieši iesaistās" uzvarētāji