Liepājas Jauniešu mājā notiks starptautisks jauniešu apmaiņas projekts “E-POSS”

Liepājas Jauniešu mājā notiks starptautisks jauniešu apmaiņas projekts “E-POSS”

15. martā sāksies Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības “Jauniešu māja” organizēts starptautisks jauniešu apmaiņas projekts “E-POSS”. Liepājā ieradīsies 40 jaunieši no dažādām valstīm: Portugāles, Itālijas, Rumānijas un Latvijas, Liepājas. Projekta ietvaros Jauniešu mājā notiks trīs radošās darbnīcas – animācijas darbnīca, mūzikas darbnīca un leļļu darbnīca. Šo darbnīcu laikā tiks izveidoti četri audiovizuāli vēstījumi, kas veidoti stop motion tehnikā piedāvātajos žanros – komēdija, šausmu filma, drāma, piedzīvojumu filma. Galvenie tēli tiks veidoti leļļu darbnīcā, bet gala rezultāts papildināts ar muzikālo pavadījumu. 


Kurzemes reģiona apmācības vienaudžu izglītotājiem

Kurzemes reģiona apmācības vienaudžu izglītotājiem "Jaunietis jaunietim"

Aicinām piedalīties Zemgales reģiona vienaudžu izglītotāju apmācībā  „JAUNIETIS JAUNIETIM”

 VIENAUDŽU IZGLĪTĪBA ir process, kura laikā izglītoti un motivēti jaunieši veic dažādas izglītojošas aktivitātes savu vienaudžu vidū ar mērķi attīstīt zināšanas, attieksmes un iemaņas.


Nāc uz filmu!

Nāc uz filmu!

12. martā plkst. 18:00 Jauniešu mājā, Kungu 24 dokumentālā filma "Pazust latgalē"


Nāc 13. martā uz JM un uzzini par aplikāciju brīvprātīgajiem DEEDin

Nāc 13. martā uz JM un uzzini par aplikāciju brīvprātīgajiem DEEDin

Jau 2014. gada novembrī Liepājā aizsākās Labdarības skolas aktivitātes, kad Liepājas Centra sākumskolas skolēni organizēja Mārtiņdienas labdarības tirgu. Ar savāktajiem līdzekļiem tika atbalstītas biedrība „Liberta” un Kinoloģiskās biedrības dzīvnieku patversme. 


Erudīcijas konkurss vidusskolēniem

Erudīcijas konkurss vidusskolēniem

Liepājas Skolēnu dome sadarbībā ar Liepājas BJC rīko erudīcijas konkursu 11. martā plkst. 16:00 Jauniešu mājā, par godu Liepājas 390. dzimšanas dienai! 
Paldies mūsu atbalstītājiem - Sporta un tūrisma biedrība ,,ODS", Liepājas ledus hallei un HK Liepāja.